Зонування

Maxus assistance гарантує, що використання наших світлових рішень – простий і надійний спосіб організувати освітлення на виробничому об’єкті. Наші клієнти отримують освітлення, що ідеально відповідає їхнім потребам. Обираючи світильники, можна замовити проект освітлення Maxus assistance або розрахунок освітленості, в будь-якому випадку, вам буде надана вичерпна консультація щодо продукції. Ми пропонуємо широкий асортимент передових технологій і продуктів для досягнення ваших цілей. Наша мета – створити з окремих компонентів комплексні світлові рішення для вашого бізнесу.

Зонування за висотою стелі

Висота поверхні, на яку будуть монтуватися освітлювальні прилади, грає важливу роль під час вибору конкретних типів і моделей світильників. Maxus assistance пропонує своїм клієнтам широкий вибір освітлювальних приладів, призначених для освітлення виробничих приміщень з будь-якою висотою стель і відкритих виробничих майданчиків.

Зони з висотою стель 3-5 метрів

Місця

Малі виробництва, СТО, підсобні приміщення, паркінги, виробництва харчової та легкої промисловості та інші подібні простори.

Загальні вимоги до світильників

Відсутність пульсацій, індекс передавання кольорів CRI>80, рекомендована колірна температура – 4000K, рівень пило-вологозахисту IP65 або IP66.

Прилади, рекомендовані для освітлення цих просторів

Світильники з серій лінійних промислових світильників, прожекторів, підвісних світильників, евакуаційних та аварійних світильників.

Зони з висотою стель 5-12 метрів

Місця

Збиральні виробництва, склади, криті спортивні зали, цехи деревообробки та інші.

Загальні вимоги до світильників

Відсутність пульсацій, рівень пило-вологозахисту IP65 або IP66, асиметрична чи лінзована вузькоспрямована оптика.

Прилади, рекомендовані для освітлення цих просторів

Світильники з серій лінійних промислових світильників, магістральних світильників, підвісних світильників, евакуаційних та аварійних світильників.

Зони з висотою стель 12-30 метрів

Місця

Машинобудування, металургія, деревообробка, логістичні центри тощо.

Загальні вимоги до світильників

Відсутність пульсацій, рівень пило-вологозахисту IP65 або IP66, асиметрична чи лінзована вузькоспрямована оптика, висока потужність та енергоефективність, можливість роботи в широкому діапазоні температур від –60 до +80 ºС.

Прилади, рекомендовані для освітлення цих просторів

Світильники з серій підвісних-лінійних світильників, підвісних світильників, евакуаційних та аварійних світильників.

Відкриті виробничі майданчики

Місця

Склади, розв’язки автодоріг, паркінги, порти, кар’єри, спортивні арени та інші подібні простори.

Загальні вимоги до світильників

Рівень пило-вологозахисту IP65 або IP66, асиметрична чи лінзована вузькоспрямована оптика, висока потужність та енергоефективність, стійкість до вітрових навантажень, широкий діапазон робочих температур.

Прилади, рекомендовані для освітлення цих просторів

Прожектори потужністю від 100 до 1000 Вт, вуличні світильники.

Категорія:
Зонування