Освітлення
виробничих цехів

Створюємо ефективні та безпечні проекти освітлення цехів та виробничих приміщень з автоматизацією систем освітлення та швидкою окупністю інвестицій

Проектування освітлення
цехів і виробничих приміщень

Якісне освітлення виробничих приміщень багато в чому визначає ефективність робочих процесів підприємства. Професійно спроектована та коректно встановлена ​​система освітлення не тільки підвищує продуктивність та зменшує відсоток браку, а й дає можливість максимально ефективно застосовувати освітлювальні прилади для організації аварійного, охоронного та чергового освітлення. Ефективність виробничих процесів безпосередньо залежить від якісного освітлення, що сприяє дотриманню техніки безпеки, знижуючи ризик аварій та отримання працівниками виробничих травм.

Переваги

Швидка
окупність інвестицій

Світлодіодне освітлення цехів і промислових приміщень передбачає використання світильників з високою світловою ефективністю – до 200лм/Вт та коефіцієнтом потужності >0,90 Pf, термін служби світильників >100 000 годин. Це дозволяє зменшити витрати на електроенергію до 70% і скоротити експлуатаційні витрати на обслуговування, заміну й утилізацію освітлювальних приладів.

Комфорт
і безпека

Висока якість освітлювальних приладів, а також ступінь пило- вологозахисту (IP65-IP67) забезпечують безперебійну роботу світильників за нестандартних умов експлуатації. Світильники надійно працюють при різних температурних режимах, підвищеній вологості, не бояться пилу та вібрацій. Колірна температура – 3000-6500К – оптимально підходить для освітлення цехів і промислових приміщень. Це створює комфортне візуальне середовище та знижує навантаження на зір співробітників.

Керування
освітленням

Впровадження системи автоматичного керування освітленням для промислових приміщень і цехів суттєво скорочує витрати на електроенергію та експлуатаційні витрати підприємства. Встановлення датчиків освітленості та руху дозволяє регулювати освітленість промислових приміщень, підвищуючи її за необхідності та знижуючи при яскравому природному освітленні або за відсутності людей.

Послуги

Проектуємо
освітлення

Створюємо комплексні проекти освітлення цехів і промислових приміщень, строго відповідні актуальним стандартам і вимогам ДБН. Пропонуємо системи автоматичного керування освітленням будь-яких виробничих цехів.

Підбираємо
й комплектуємо

Підбираємо світильники з урахуванням типу й призначення промислового приміщення. За потреби комплектуємо освітлювальні прилади відбивачами або захисними екранами, щоб уникнути потрапляння прямих променів у поле зору працюючого персоналу.

Встановлюємо
й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації здійснюють монтаж промислового освітлення з урахуванням специфіки освітлювального обладнання, та виконують пусконалагоджувальні роботи. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування постаченої продукції.

Комплексне освітлення
промислових цехів

Комплексне освітлення промислових цехів

Робоче освітлення

Робочим освітленням називають основний вид освітлення, метою якого є забезпечення нормованих світлових умов для здійснення трудової діяльності. Цей вид освітлення передбачається у всіх типах просторів: адміністративних, промислових, складських і побутових, у зонах переходів і коридорах. Якщо для освітлюваних ділянок будівлі характерний різний ступінь природного освітлення, робоче освітлення поділяється на окремі зони.

Види робочого освітлення:

  • Загальне рівномірне штучне освітлення передбачає розміщення світильників на стелі для створення рівномірної освітленості приміщення та робочих місць працівників
  • Загальне локалізоване штучне освітлення забезпечується шляхом встановлення освітлювальних приладів на стелі над робочим обладнанням
  • Комбіноване штучне освітлення – система освітлення, що передбачає комбінацію загального штучного освітлення та місцевого
  • Місцеве освітлення – вид додаткового освітлення, що забезпечує нормативні умови освітленості в зоні робочих місць працівників

Розрахунки робочого освітлення виконуються в програмі DIAlux, яка дозволяє виконати розміщення освітлювальних приладів з урахуванням конструктивних особливостей освітлюваного простору, розташування меблів, виробничого обладнання та робочих місць персоналу. При цьому враховуються коефіцієнти відбиття оздоблювальних матеріалів стелі, підлоги та стін.

Проектування робочого освітлення здійснюється з використанням інноваційних світлотехнічних рішень, що відповідають нормативним вимогам галузі та забезпечують комфортні умови візуального середовища.

Аварійне (резервне) освітлення

Наявність аварійного освітлення – ключова умова забезпечення безпеки персоналу в разі виникнення надзвичайної ситуації, що застосовується практично на всіх об’єктах промисловості.

Організація аварійного освітлення передбачає його використання в якості альтернативного освітлення, якщо функціонування системи загального робочого освітлення порушено. Живлення аварійного освітлення здійснюється за допомогою додаткового джерела, не залежного від основної енергомережі, що здатне забезпечити безперебійну роботу освітлювальних приладів протягом певного часу.

Евакуаційне освітлення

Евакуаційне освітлення – вид аварійного освітлення, завданням якого є створення необхідних умов для своєчасної та безпечної евакуації персоналу в разі виникнення аварійної ситуації. Встановлюється вздовж шляхів евакуації, поруч із виходами з приміщення, на сходах, біля пожежних щитів тощо.

Виконуємо проектування:

  • Освітлення шляхів евакуації – для забезпечення швидкого й безпечного залишення людьми небезпечної зони
  • Антипанічного освітлення, яке запобігає паніці та забезпечує достатню освітленість для безпечного проходу до шляхів евакуації
  • Освітлення зон підвищеної небезпеки – для належного завершення потенційно небезпечних робочих процесів;
  • Встановлення евакуаційних знаків безпеки
  • Проекти евакуаційного освітлення передбачають автономне живлення освітлювальної системи для забезпечення її безперебійної роботи у випадку надзвичайної ситуації

Каталог
промислового
освітлення

Підвісні світильники купольного типу призначені для освітлення виробничих приміщень з великою висотою стель і суттєвими перепадами температури повітря.

Пило-вологозахищені ударостійкі прожектори застосовують для освітлення робочого простору в промислових цехах різних галузей.

Аварійні світильники дозволяють персоналу завершити робочі процеси та залишити приміщення при знеструмленні основної енергомережі. Світлові покажчики слугують для позначення шляхів евакуації.

Категорія:
Освітлення виробничих цехів