Освітлення
в HORECA

Концептуальні рішення освітлення готелів, ресторанів, фітнес-центрів і SPA зі швидкою окупністю інвестицій.

Освітлення
ресторанів, готелів і барів

Комфорт для відвідувачів

Світлотехнічні рішення для індустрії гостинності виконують кілька важливих завдань: підкреслюють архітектуру та інтер'єр, формують простір, створюють атмосферу, відповідну до призначення та статусу вашого готелю чи ресторану, дозволяють гостям розслабитись і комфортно спілкуватись. Якісне освітлення підвищує безпеку, створюючи достатню видимість для вільного переміщення гостей та персоналу.

Переваги
освітлення

Концептуальні
рішення

Створюємо унікальні концептуальні світлові рішення для готелів, ресторанів, барів і spa-комплексів. Розробляємо індивідуальні типи освітлення для різних зон, які враховують стильові особливості інтер'єру й загальну концепцію. Виконані нами проекти світлодизайну змінюють сприйняття простору та створюють особливу емоційну атмосферу, до якої гостям захочеться повертатися знову й знову.

Автоматизація

Інтегруємо інтелектуальні системи керування освітленням, базовані на сучасних технологіях людино-центрованого світла. Розумні системи керування дозволяють створювати автоматичні сценарії, змінюючи колірну температуру, збільшуючи чи зменшуючи освітленість залежно від часу доби чи потреб користувачів.

Комфорт

Розробляємо проекти освітлення для створення комфортного, затишного й безпечного середовища. Наші світлодизайнерські рішення – це сполучення ергономічності, атмосфери та емоції, що перетворюють простір, управляючи сприйняттям смаку й формуючи настрій.

Послуги

Створюємо
концепт освітлення

Створюємо концепт освітлення, розробляємо проект з дотриманням усіх норм освітлення. Здійснюємо моделювання та візуалізацію, перевіряємо всі сценарії освітлення. Інтегруємо smart-системи керування.

Підбираємо
й комплектуємо

Підбираємо світильники, зважаючи на світлотехнічний розрахунок. Маємо понад 50 прямих контрактів з провідними постачальниками світлотехнічної продукції з Азії та Європи, що забезпечує найнижчу ціну та швидку логістику.

Встановлюємо
й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з інсталяції. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Етапи проектування
освітлення для готелів і ресторанів

Аналіз проекту

Інженери-світлотехніки вивчають об'єкт, наявне освітлення та проектну документацію. За необхідності проводяться заміри об'єкта.

Розробка дизайн-проекту освітлення

Світлодизайнер розробляє концепцію освітлення, зважаючи на завдання замовника й проведений аналіз проекту.

Світлотехнічний розрахунок

Світлотехнік проводить розрахунок освітлення за допомогою програми DIALux, і відповідно до нього підбирає необхідні світлові характеристики обладнання, котрі відповідають нормам ДБН.

Визначення місць встановлення обладнання

Світлотехніки, зважаючи на дизайн-проект і технічні дані обладнання, визначають місця встановлення та способи кріплення обладнання.

Підбір освітлення ресторанів, готелів і барів

При підборі світильників для готелів и ресторанів враховується безліч показників, а саме: форм-фактор, світловий потік, споживана потужність, кут розкриття променю та колір випромінюваного світла.

Планування систем керування

Для зручності використання та економії електроенергії ми пропонуємо встановлювати автоматичні системи керування освітленням, за допомогою яких можна створювати автоматичні сценарії роботи.

Техніко-економічне обґрунтування проекту

Фахівці пояснюють замовникові, чому обрали саме таке рішення, і чому воно є найбільш вигідним, обґрунтовують способи забезпечення швидкої окупності.

Підготовка робочої документації

Один з найважливіших етапів реалізації проекту – підготовка робочої документації, де вказано шляхи прокладки кабелів, розрахунок навантаження освітлення на мережу, а також специфікації на обладнання та матеріали.

Монтаж і обслуговування

Фінальним етапом проекту є монтаж світлотехнічного обладнання й тест-запуск, щоб переконатися в правильній роботі освітлення. Також ми виконуємо гарантійне й постгарантійне обслуговування.

Стань нашим партнером

Індивідуальна комерційна політика партнерства для проектантів, архітекторів і дизайнерів. Беріть участь у втіленні цікавих і масштабних проектів, підвищуючи творчі та професійні навички. Залиште свої дані, щоб отримати консультацію й оцінити вигоди співробітництва.

Каталог
освітлення
для HoReCa

Декоративне освітлення

Декоративне освітлення – важливий елемент інтер'єру. В нашому каталозі представлено широкий вибір дизайнерських моделей люстр, підвісних і стельових світильників, настільних ламп, бра й торшерів.

Функціональние освітлення

Широкий асортимент підвісних, карданних, трекових і вбудованих світильників, що вирізняються високою ефективністю, естетичним дизайном і тривалим строком служби.

SMART

SMART-системи дозволяють керувати освітленням, кліматом і безпекою. Інтелектуальне керування системами будівлі підвищує комфорт і знижує витрати.

Зонування
просторів у HoReCa