Людино-центроване світло
в HoReCa

Правильне освітлення для готелю чи ресторану – важлива складова комфорту відвідувачів. Зробити перебування гостей у вашому закладі приємним і незабутнім допоможуть сучасні технології освітлення.

Людино-центроване світло –
що це?

Більшість джерел освітлення, у тому числі світлодіодних, мають постійну колірну температуру та світловий потік. А ось природне сонячне освітлення, яке регулює циркадні ритми, протягом дня змінює яскравість і спектр.

Концепція людино-центрованого світла передбачає створення такої системи освітлення, яка автоматично змінює яскравість і колірну температуру світла в залежності від зовнішньої освітленості та часу доби. Таке освітлення задовольняє індивідуальні потреби людей, підтримує їх біоритми та допомагає зберегти здоров’я.

Біодинамічне освітлення
в ресторанах і готелях

Близькість до природи та здоровий спосіб життя – провідні тренди сьогодення. Люди втомлюються від міської суєти та нав’язливої рутини й хочуть відпочити в затишних і здорових умовах. Тому власники готелів і ресторанів, які прагнуть вивести свій бізнес на новий рівень, використовують новітні технології освітлення. Це допомагає створити в закладі особливу емоційну атмосферу, що дозволяє гостям отримати максимум задоволення від перебування у ньому.

Правильне освітлення в кафе чи ресторані – обов’язкова умова створення комфортного середовища. Світлові рішення, основані на технології людино-центрованого світла, автоматично підлаштовуються під потреби людини, що дозволяє відвідувачам почуватися дійсно бажаними та дорогими гостями.

Системи біодинамічного освітлення ресторану чи готелю максимально наближають штучне освітлення до природного сонячного світла. Прохолодне заливаюче ранкове світло підвищує активність людей, дає їм заряд бадьорості та енергії для нового дня. Протягом дня освітлення поступово «теплішає», а ввечері стає м’яким і розслаблюючим, щоб підготувати організм до нічного відпочинку.

Освітлюючи номер готелю, слід враховувати, що циркадні ритми та сприйняття світла у різних людей істотно відрізняються, на це впливає рівень активності, вік та інші особливості організму. Система Human Centric Lighting дозволяє індивідуально налаштовувати освітлення, щоб воно максимально відповідало завданням і бажанням людей, що знаходяться в приміщенні.

Організувати біодинамічне освітлення можна багатьма способами. Найпопулярніший з них – підключення до встановлюваних світильників датчиків присутності та спеціальних контролерів. При цьому можуть використовуватися різні моделі світильників: накладні, підвісні чи світлодіодні панелі. За допомогою панелей керування користувачі можуть легко керувати такою системою, налаштовуючи освітлення відповідно до своїх вподобань.

Розробка чи модернізація освітлювальної системи для HoReCa – складне завдання, яке можуть виконати лише професіонали. Наша компанія пропонує комплексні послуги з проектування та інсталяції гнучких систем освітлення, створених на основі технології людино-центрованого світла. Зв’яжіться з нашими спеціалістами, щоб дізнатися детальну інформацію щодо пропонованих послуг і продукції.