Вуличне
освітлення

Проектування й автоматизація вуличного, паркового, архітектурного та інших видів екстер'єрного освітлення

Проектування
зовнішнього освітлення

Проектування й автоматизація вуличного, паркового, архітектурного та інших видів екстер'єрного освітлення

Основна мета вуличного освітлення – збільшити кількість світла на нічних вулицях, аби створити безпечний та комфортний простір для водіїв і пішоходів. Використовуючи сучасні технології автоматизації, можна істотно заощадити електроенергію, не знижуючи при цьому якості зовнішнього освітлення. Пропонуємо послуги проектування вуличного освітлення для вирішення найрізноманітніших завдань. Фахівці створять професійний проект зовнішнього освітлення для вулиці, території навколо будівлі чи освітлення паркової зони з дотриманням усіх норм вуличного освітлення.

Переваги
уличного
освітлення

Автоматизація
освітлення

Реалізуємо автоматичні системи зовнішнього освітлення, здатні інтегруватися та взаємодіяти з іншими системами. Система керування освітленням передбачає автоматизацію світильників за допомогою вбудованих датчиків руху й освітленості з використанням протоколів DALI, LORA, PLC, Zigbee, також передбачено використання пристроїв контролю та передачі інформації.

Ефективні
технології

Продуманий конструктив і впровадження передових технологій дозволяє нашим світильників працювати з ефективністю до 170 лм/Вт при коефіцієнті потужності >0,90 Pf. Тривалий строк гарантії – до 10 років забезпечується завдяки застосуванню світлодіодних чіпів нового покоління разом з високоефективними драйверами та надійною системою охолодження корпусу.

Економія
електроенергії

Шляхом запровадження датчиків руху й освітленості, задавання сценаріїв і автоматичного керування системою можна скоротити витрати електроенергії на освітлення вулиць від 35 до 80% в залежності від проекту.

Послуги

Створюємо
проект освітлення

Створюємо концепти освітлення, розробляємо проект з дотриманням усіх норм освітлення. Здійснюємо моделювання та візуалізацію, перевіряємо всі сценарії освітлення. Інтегруємо smart-системи керування.

Підбираємо
й комплектуємо

Підбираємо світильники, зважаючи на світлотехнічний розрахунок. Маємо понад 50 прямих контрактів з провідними постачальниками світлотехнічної продукції з Азії та Європи, що гарантує найнижчу ціну та швидку доставку.

Встановлюємо
й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з інсталяції. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Етапи проектування
вуличного освітлення

Аналіз проекту

Інженери-світлотехніки вивчають об'єкт, наявне освітлення та проектну документацію. За необхідності проводяться заміри об'єкта.

Оформлення та узгодження технічного завдання

Фахівці проводять остаточне узгодження ТЗ проекту з замовником, відповідно до поставлених задач і проведеного аналізу об’єкта освітлення.

Світлотехнічний розрахунок

Світлотехнік проводить розрахунок освітлення за допомогою програми DIALux, відповідно до якого підбираються необхідні світлові характеристики обладнання, згідно зі стандартами ДБН.

Підбір зовнішнього освітлення території, вулиць, доріг та автомагістралей

При підборі вуличних світильників враховується безліч показників, а саме: рівень пило-вологозахисту, стійкість до механічних пошкоджень і вітрових навантажень, особливості форм-фактору, величина світлового потоку, споживана потужність, колірна температура і крива сили світла.

Визначення місць встановлення обладнання

Відповідно до проектної документації світлотехніки розраховують оптимальні місця встановлення та способи кріплення обладнання, з огляду на його технічні характеристики.

Планування систем керування

Для зручності використання та економії електроенергії ми пропонуємо встановлювати автоматичні системи керування освітленням, за допомогою яких можна створювати автоматичні сценарії роботи.

Техніко-економічне обґрунтування проекту

Фахівці аргументовано пояснюють замовникові причину вибору конкретного технічного рішення, чому воно є найбільш вигідним та за рахунок чого забезпечується швидка окупність.

Підготовка робочої документації

Один з найважливіших етапів реалізації проекту – підготовка робочої документації, в якій вказано шляхи прокладки кабелів, розрахунок навантаження освітлення на мережу, специфікація обладнання та матеріалів.

Монтаж і обслуговування

Фінальний етап проекту – це монтаж світлотехнічного обладнання та тест-запуск, щоб переконатися в правильній роботі приладів. Наша компанія також виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Стань нашим партнером

Індивідуальна комерційна політика партнерства для проектантів, архітекторів і дизайнерів. Беріть участь у втіленні цікавих і масштабних проектів, підвищуючи творчі та професійні навички. Залиште свої дані, щоб отримати консультацію й оцінити вигоди співробітництва.

Каталог
зовнішнього
освітлення

Вуличні світильники

Великий асортимент вуличних світильників, що використовуються для освітлення пішохідних зон, дворів і паркувальних майданчиків, вулиць міст, парків і автомагістралей.

Паркові світильники

Великий асортимент паркових і ландшафтних світильників. Енергоефективні світильники естетичного дизайну, що застосовуються для освітлення пішохідних і велосипедних доріжок, парків і скверів.

Архітектурні світильники

Світильники, що використовуються для декоративного підсвічування фасадів будівель і архітектурних пам'яток.

Наші проекти

Световое оформление – это сегодня идентификация и статус офиса. Световые решения раскрывают пространство, в том числе и для гостей офиса, стимулируя настроение и вызывая яркие эмоции.