Архітектурне
освітлення

Розробляємо концептуальні рішення архітектурного освітлення під ваші задачі

Проектування
архітектурного освітлення

Створюємо концептуальні рішення, що дарують натхнення

Архітектурне освітлення дозволяє створити індивідуальний стиль екстер'єру будівлі та вигідно виділити її на тлі інших об'єктів. Привернення уваги – не єдине завдання фасадного освітлення, воно дозволяє досягти й інших цілей. Професійне архітектурне підсвічування перетворює зовнішній вигляд об'єкта, підкреслює окремі елементи та текстуру оздоблювальних матеріалів будівлі, щоб досягти бажаного естетичного ефекту.

Переваги
фасадного
освітлення

Привернення
уваги

Створимо архітектурне підсвічування фасаду, що не лише підвищить естетичність будівлі, але також зробить її вигляд більш стильним і впізнаваним. Зовнішня привабливість самої споруди та навколишньої території збільшує престижність і вартість об'єкта.

Підвищення
впізнаваності

Встановимо архітектурне фасадне підсвічування, що підвищить рівень лояльності власників, а також орендарів. Створений нічний образ об'єкта підкреслить його імідж і зробить більш впізнаваним для відвідувачів.

Індивідуальний
стиль

Архітектурне підсвічування будівель підкреслює індивідуальний стиль і преміальний статус об'єкта, що дозволяє залучити нових орендарів і підвищити відвідуваність будівлі потенційними клієнтами.

Послуги

Створюємо
концепт освітлення

Створюємо концепт освітлення, розробляємо проект з дотриманням усіх норм освітленості. Здійснюємо моделювання та візуалізацію, пропонуємо системи енергоменеджменту, безпеки та смартизації, перевіряємо роботу всіх автоматичних сценаріїв освітлення.

Підбираємо
й комплектуємо

Підбираємо світильники, зважаючи на світлотехнічний розрахунок проекту зовнішнього освітлення. Маємо понад 50 прямих контрактів з провідними постачальниками світлотехнічної продукції з Азії та Європи, що гарантує найнижчу ціну та швидку доставку.

Встановлюємо
й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з інсталяції фасадного освітлення. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Етапи проектування
архітектурного освітлення

Аналіз проекту

Інженери-світлотехніки вивчають об'єкт, наявне освітлення та проектну документацію. За необхідності проводяться заміри об'єкта.

Розробка дизайн-проекту освітлення

Світлодизайнери розробляють концепцію освітлення фасаду будівлі, з огляду на завдання замовника й проведений аналіз проекту.

Світлотехнічний розрахунок

Світлотехнік проводить розрахунок архітектурного освітлення за допомогою програми DIALux, і відповідно до нього підбирає необхідні світлові характеристики обладнання, які відповідають нормам ДБН.

Підбір фасадного освітлення

При підборі світильників для підсвічування фасаду враховується безліч факторів, а саме: форм-фактор, світловий потік, споживана потужність, кут розкриття променю та колір випромінюваного світла.

Визначення місць встановлення обладнання

Світлотехніки, зважаючи на дизайн-проект і технічні дані обладнання, визначають місця встановлення та способи кріплення світильників.

Планування систем керування освітленням

Для зручності використання та економії електроенергії ми пропонуємо встановлювати автоматичні системи керування освітленням, за допомогою яких можна створювати автоматичні сценарії роботи.

Техніко-економічне обґрунтування проекту

Фахівці пояснюють замовникові, чому обрали саме таке рішення, і чому воно є найбільш вигідним, обґрунтовують способи забезпечення швидкої окупності.

Підготовка робочої документації

Один з найважливіших етапів реалізації проекту архітектурного освітлення – підготовка робочої документації, де вказано шляхи прокладки кабелів, розрахунок навантаження освітлення на мережу, а також специфікації на обладнання та матеріали.

Монтаж і обслуговування

Фінальним етапом реалізації проекту є монтаж світлотехнічного обладнання для підсвічування фасаду будівлі та тест-запуск, щоб переконатися в правильній роботі освітлення. Також ми виконуємо гарантійне й післягарантійне обслуговування.

Стань нашим партнером

Індивідуальна комерційна політика партнерства для проектантів, архітекторів і дизайнерів. Беріть участь у втіленні цікавих і масштабних проектів, підвищуючи творчі та професійні навички. Залиште свої дані, щоб отримати консультацію й оцінити вигоди співробітництва.

Каталог
фасадних
світильників

Архітектурні світильники

Компактні архітектурні лінійні світильники для заливаючого освітлення фасадів будівель. Вирізняються широким вибором колірної температури, доступних кутів розсіювання та потужності, що дозволяє підібрати оптимальне рішення для будь-якого проекту.

Архітектурні прожектори

Компактні архітектурні прожектори, що ідеально підходять для безвідблискового акцентного освітлення, включно з висококонцентрованим променями та ефектами омивання стін. Встановлюються за допомогою кронштейна з градуйованою шкалою, необхідною для визначення точності випромінювання.

Контурні архітектурні світильники

Унікальні сучасні дизайнерські світлові прилади для освітлення вікон, ніш та інших рельєфних елементів фасаду. Дозволяють створювати різні світлові ефекти завдяки широкій гамі доступних оптик.