Архітектурне
освітлення фасадів будівель

Виконуємо повний цикл робіт зі створення концептуальних рішень архітектурного освітлення – від технічного завдання до монтажу під ваші задачі
17
років на ринку
535
реалізованих проєктів
95%
проектів виконано вчасно

Задачі
архітектурного
освітлення будівель

Основна мета архітектурного освітлення – привернути увагу людей, виділивши об’єкт із міського середовища. Архітектурне підсвічування фасадів будівель змінює їх зовнішній вигляд, формує нічний образ, підкреслює окремі елементи та текстуру оздоблювальних матеріалів. Професійний світлодизайн і правильно підібране освітлювальне обладнання створюють унікальні світлові композиції для отримання бажаного естетичного ефекту.

Крім декоративних, архітектурне світло виконує й функціональні завдання, стаючи частиною вуличного освітлення в темну пору доби. Додаткове підсвічування території навколо будівлі, архітектурних елементів, вхідних груп і сходів створює безпечне середовище для комфортного переміщення людей та знижує ризик злочинів і нещасних випадків.

Пропонуємо
послуги

1

Розробка загальної концепції освітлення

Створюємо комплексні індивідуальні проекти архітектурного освітлення будівель і споруд: аналізуємо об’єкт, розробляємо дизайн, робимо візуалізацію.

2

СВІТЛОТЕХНІЧНИЙ РОЗРАХУНОК ПРОЄКТУ

Здійснюємо розрахунок світлодіодного освітлення фасаду будівлі для проєктів будь-якого масштабу та складності.

3

ПІДБІР СВІТЛОТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

Маємо понад 50 прямих контрактів з провідними постачальниками світлотехнічної продукції з Європи та Азії. Підбираємо світлотехнічне обладнання відповідно до побажань замовника.

4

Системи керування освітленням

Підбираємо й конфігуруємо інтелектуальні системи керування освітленням.

5

ПІДГОТОВКА ПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Складаємо повний пакет проектної технічної документації, включно з усіма необхідними розрахунками, планами, схемами та специфікаціями.

6

ПОСТАЧАННЯ ТА МОНТАЖ ОБЛАДНАННЯ

Власні та партнерські монтажні організації здійснюють весь комплекс робіт із встановлення та підключення обладнання.

6

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРОЄКТІВ

Повністю забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування реалізованих проєктів.

Пропонуємо
послуги

Алгоритм
роботи з нами

01

Заповнюєте форму зв’язку на сайті

02

Отримуєте консультацію із попередньою оцінкою вартості послуг/робіт

03

Укладаєте договір з нашою компанією

04

Розробка та узгодження загальної концепції світлового рішення

05

Надаємо повний пакет проектної документації з техніко-економічним обґрунтуванням

06

Монтаж світлотехнічного обладнання та оплата виконаних послуг

Наші проекти

Типи
архітектурного
підсвічування
фасадів будівель

Підходи до
фасадноого
освітлення
будівель

Існує два підходи до створення концепту архітектурного освітлення будівель. Перший передбачає збереження візуальної подібності між денним і нічним виглядом освітлюваного об’єкта. Цей підхід використовується для освітлення фасадів будівель, що є знаковими пам'ятками архітектури міста. Головна мета – зберегти впізнаваність об’єкта для городян і туристів, тому для реалізації такого освітлення часто використовується заливання фасаду світлом білого спектру, що візуально нагадує природне освітлення в сонячний день.

Інший підхід передбачає формування окремого світлового образу будівлі, характерного лише для темного часу доби. Використання виразних можливостей сучасних світлодіодних технологій дозволяє створити унікальний нічний вигляд будівлі, який повністю відрізняється від денного. Для реалізації цього підходу застосовують такі спеціальні прийоми, як контурне підсвічування фасаду, використання кольорового заливного світла та динамічних світлових сценаріїв.

Отримайте
консультацію
фахівця

Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб узгодити проєкт, відповісти на запитання і допомогти знайти найкращі світлові рішення для Ваших завдань.