Освітлення доріг
та автомагістралей

Проектуємо освітлення доріг та автомагістралей, впроваджуємо системи автоматизації керування освітленням з високою окупністю інвестицій

Проектування освітлення автомобільних доріг

Якісне освітлення автомобільних доріг і швидкісних магістралей відіграє ключову роль у гарантуванні безпеки водіїв і пішоходів. Професійно спроектована система освітлення дороги підтримує необхідний рівень освітленості в темний час доби за будь-яких погодних умов, забезпечує візуальний комфорт усіх учасників дорожнього руху та знижує ризик аварій. Така система необхідна для доріг будь-якої категорії: А, Б або В.

Переваги
світлодіодного
освітлення доріг

Функціональність світлового обладнання

Світлодіодні світильники для освітлення доріг і магістралей мають спеціальну звужену КСС для ефективного розподілення світлового потоку по дорожньому полотну, високий коефіцієнт потужності >0,90 Pf, широкий діапазон робочих температур: від -40 до +50°С та рівень пило-вологозахисту до IP67. Строк служби світильників – до 100 000 годин, гарантія – 10 років.

Економія
електроенергії

Світильники для освітлення доріг і магістралей мають високу світлову ефективність - до 200лм/Вт, за рахунок застосування високоефективних драйверів і світлодіодних чіпів нового покоління. Це забезпечує від 35 до 80% економії енергії залежно від проекту. Технологія CLO регулює та стабілізує світловий потік, що додатково скорочує затрати електроенергії на 10 % протягом всього строку служби світильника.

Автоматичне
керування

Система керування вуличним освітленням доріг передбачає автоматизацію світильників за допомогою вбудованих датчиків освітленості та руху з використанням протоколів DALI, LORA, PLC та Zigbee, також можливо використання пристроїв контроля та передачі інформації. За потреби світильники комплектуються роз’ємом NEMA для інтеграції до інтелектуальних систем вуличного освітлення.

Послуги

Створюємо
проект освітлення

Створюємо проект вуличного освітлення з дотриманням всіх норм освітленості автомобільних доріг, що вказані в ДБН. Здійснюємо візуалізацію проекту. Інтегруємо системи керування дорожнім світлодіодним освітленням, перевіряємо коректність роботи всіх доступних сценаріїв.

Підбираємо
й комплектуємо

Підбираємо світильники для зовнішнього освітлення автомобільних доріг, відповідно до світлотехнічного розрахунку. Маємо понад 50 прямих контрактів з провідними постачальниками світлодіодного освітлення автодоріг з Азії та Європи, що гарантує найнижчу ціну та швидку доставку.

Встановлюємо
й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з інсталяції світильників для освітлення вулиць і доріг. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Етапи проектування
освітлення автомобільних доріг

Аналіз проекту

Інженери-світлотехніки вивчають наявне освітлення автодороги та проектну документацію.

Оформлення та узгодження
технічного завдання

Фахівці проводять узгодження технічного проекту з замовником, відповідно до поставлених задач і проведеного аналізу об’єкта освітлення.

Світлотехнічний розрахунок

Світлотехнік здійснює розрахунок освітленості дороги за допомогою програми DIALux, на основі якого підбираються необхідні світлові характеристики обладнання згідно зі стандартами ДБН.

Підбір зовнішнього освітлення території, вулиць,
доріг і автомагістралей

При підборі вуличних світильників для освітлення доріг враховується безліч показників, а саме: рівень пило-вологозахисту, стійкість до механічних пошкоджень і вітрових навантажень, особливості форм-фактору, величина світлового потоку, споживана потужність, колірна температура й крива сили світла.

Визначення місць
встановлення обладнання

Відповідно до проектної документації світлотехніки розраховують оптимальні місця встановлення, висоту опор та способи кріплення обладнання, з огляду на його технічні характеристики, для дотримання норм освітленості автомобільних доріг.

Планування систем керування

Для зручності використання та економії електроенергії ми пропонуємо встановлювати автоматичні системи керування освітленням автодоріг, за допомогою яких можна створювати автоматичні сценарії роботи.

Техніко-економічне
обґрунтування проекту

Фахівці аргументовано пояснюють замовникові причину вибору конкретного технічного рішення, чому воно є найбільш вигідним та за рахунок чого забезпечується швидка дорожнього світлодіодного освітлення.

Підготовка робочої документації

Один з найважливіших етапів реалізації проекту – підготовка робочої документації, в якій вказано шляхи прокладки кабелів, розрахунок навантаження освітлення на мережу, специфікація обладнання та матеріалів.

Монтаж і обслуговування

Фінальний етап проекту – це монтаж світлотехнічного обладнання та тест-запуск, щоб переконатися в правильній роботі приладів. Наша компанія також виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Стань нашим партнером

Індивідуальна комерційна політика партнерства для проектантів, енергетиків і ГІПів. Залиште свої дані, щоб отримати консультацію й оцінити вигоди співробітництва.

Каталог
світильників
для доріг

Архитектурные светильники

Світлодіодні світильники для освітлення доріг та автомагістралей з високою віддачою світла 140 Лм/Вт, рівнем захисту IP66 та IK08, та 10-річною гарантією. Реалізовано функції регулювання яскравості (0-10В, ШІМ, Rx), можлива комплектація роз’ємом NEMA для інтеграції до інтелектуальних систем керування освітленням, Zigbee, LoRa тощо.

Архитектурные прожекторы

Призначені для освітлення доріг і вулиць на території міста та за його межами. Висока світлова ефективність – до 200 лм/Вт забезпечує від 35 до 80% економіє енергії. Технологія CLO стабілізує світловий потік і додатково скорочує витрати електроенергії на 10 % протягом строку служби світильника. Можуть бути інтегровані до систем автоматичного керування освітленням доріг.

Архитектурные контурные светильники

Використовуються для світлодіодного освітлення великих автодоріг і магістральних шосе. Високий коефіцієнт потужності >0,90 Pf, рівень захисту IP67 та IK10 дозволяє світильнику стабільно працювати до 100 000 годин в діапазоні робочих температур від -40 до +50°С. Реалізовано функції регулювання яскравості, а також технологія CLO. Можлива інтеграція до систем інтелектуального керування освітленням.

Категорія:
Освітлення автомагістралей