Проектуємо
системи освітлення

Розробляємо комплексні рішення для освітлення різних просторів, впроваджуємо системи автоматизації зі швидкою окупністю інвестицій.

MAXUS PLATFORM

Інноваційні
рішення

Пропонуємо комплексні проекти освітлення різних просторів, від розробки загальної концепції освітлення до установки вибраного обладнання. Наші фахівці можуть приєднатися до роботи на будь-якій стадії реалізації проекту, забезпечивши його ефективне і своєчасне завершення.

Концептуальна
стадія

Мета концептуальній стадії – згенерувати цілісну креативну ідею освітлення. При цьому враховуються результати зробленого аналізу, вподобання замовника, світові тенденції та творче бачення дизайнера.

Аналіз проекту

Перший етап – визначення функцій об'єкта. Проводиться аналіз архітектурних рішень, оздоблювальних матеріалів, з'ясовуються функції приміщення, виділяються окремі функціональні зони. Після цього з'ясовується, як люди, що використовують приміщення, взаємодіють зі світлом, які їхні потреби та вподобання.

Наступний пункт робіт – оцінка особливостей навколишнього простору й світловий аудит об'єкта: фахівці з'ясовують кількість штучного й природного світла, що проникає до будівлі в різний час доби в залежності від пори року. Відповідно до отриманих даних визначаються головні завдання освітлення та способи їх вирішення.

Розробка дизайн-проекту

Основна мета світлодизайнера – зробити освітлюваний простір привабливим і комфортним, зважаючи на особливості зонування та тип приміщення, взаємодію системи з навколишнім середовищем, вплив світлових рішень на емоції та відчуття людини. Світлодизайнер перетворює простір, повністю змінюючи його сприйняття. За допомогою сучасних світлових рішень він створює креативні світлові інсталяції, розставляє акценти та підкреслює деталі, не забуваючи про безпеку й енергоефективність свого проекту.

Візуалізація освітлення

Створюючи візуалізацію проекту, фахівці вводять необхідні дані й за допомогою графічного редактора створюють реальну картинку із зображенням потрібного об'єкта. Так можна продемонструвати освітлення інтер'єру, фасаду будівлі чи перспективи, показати варіанти для різних режимів роботи освітлювальної системи. Основна перевага візуалізації – можливість передати відчуття, створюване світловою композицією, настрій та емоції, що впливають на сприйняття простору не менш, ніж раціональне мислення.

Проектна
стадія

Проектна стадія передбачає розробку, оформлення, економічне обґрунтування та узгодження проекту освітлення із замовником.

Світлотехнічний розрахунок

Першим етапом іде виконання світлотехнічного розрахунку, котрий дозволяє визначити тип, потужність і розташування світильників, а також оптимізувати їхню кількість. Для розрахунків використовується програма DIALux. Це програмне забезпечення дозволяє завантажити фотометричні дані світильників (.ies) і розмістити їх у 2D/3D моделі освітлюваного об'єкту. DIALux працює з файлами креслень DWG та DXF, підтримує інтеграцію 3Ds моделей, що є зручним для роботи архітекторів і дизайнерів приміщень.

Підбір світлотехнічного обладнання

Світлотехніки підбирають відповідні моделі освітлювального обладнання та розташовують їх на плані, враховуючи: необхідні рівні освітленості робочих поверхонь кожної зони, рівномірність освітлення, кути поворотів світильників, колірну температуру світла, мінімізацію прямого та відбитого засліплюючих ефектів.

Визначення місць встановлення світлотехнічного обладнання

Фахівці планують розміщення кабельних трас, світлового обладнання та пристроїв системи керування освітленням. Визначаються місця розташування конкретних одиниць і груп обладнання, спосіб монтажу та висота встановлення.

Планування систем керування освітленням

Пропонуємо інтелектуальні системи керування освітленням для різних сфер застосування: від енергоефективного освітлення комерційних об'єктів до сучасних архітектурних освітлювальних рішень. Використання систем автоматизації освітлення дозволяє гнучко налаштовувати роботу освітлювальної системи, контролювати та скорочувати витрати енергії, отримувати оперативну інформацію про стан обладнання.

Техніко-економічне обґрунтування проекту

Фахівці проводять детальну оцінку фінансових витрат на реалізацію проекту, розраховують термін окупності з урахуванням використовуваних інноваційних технологій та автоматизації освітлення. Після чого аргументують замовнику вибір конкретних моделей світильників і систем керування освітленням, наводять економічне обґрунтування запропонованих рішень.

Стадія
реалізації

На цій стадії підібране освітлювальне обладнання встановлюється згідно з проектними планами, система освітлення тестується та вводиться в експлуатацію.

Оформлення робочої документації

Після остаточного затвердження проекту оформляється робоча документація – повний пакет схем, креслень і планів розташування освітлювального обладнання, а також специфікацій виробів і матеріалів.

Монтаж освітлення

Перший етап інсталяції зовнішнього освітлення – монтаж опор, на яких кріпляться світильники. Потім під авторським наглядом наших фахівців відбувається прокладка кабелів, встановлення систем керування освітленням і монтаж світлодіодних світильників. Наступний етап – тестовий запуск і перевірка функціонування системи, під час якого перевіряється коректність роботи всього обладнання, виявляються і усуваються можливі помилки та недоліки.

Комплексні
рішення

Наша команда має досвід розробки проектів будь-якого масштабу й складності. Фахівці здатні включитися до роботи над проектом на будь-якій стадії його реалізації, й ефективно в точно заявлений строк виконати взяті на себе зобов'язання.

Наші клієнти