MAXUS
ASSISTANCE

Ваш асистент у бізнесі
Наша мета – підвищення прибутку вашого бізнесу. Досвід і знання – наші інструменти у втіленні світлових рішень, які ідеально відповідають кожному проекту. Індустрія світла швидко та постійно розвивається, змінюється, автоматизується й надає все нових можливостей для всіх сфер діяльності людини. Maxus assistance відповідає на перетворення галузі цифровими послугами, експертними знаннями та багатим досвідом. Це дозволяє нам створювати сучасні, комплексні світлові рішення для вашого бізнесу – корисні, ефективні та надійні.

Проекти в сфері освітлення стають дедалі складнішими. Вони потребують кастомізованих продуктів, інтеграції до системи автоматизації будівель і комунікацій зі зростаючим числом партнерів.

Ви очікуєте

Ви отримуєте

Прості та ефективні світлові рішення
Проекти з максимально ефективними строками окупності
Автоматизацію систем освітлення
Одного партнера, який вирішує всі світлотехнічні завдання
Надійність і прозорість відносин
Скорочення витрат і підвищення прибутку бізнесу за рахунок найактуальніших світлових рішень

Вигоди від правильного освітлення

Зростання продуктивності
Скорочення витрат на електроенергію
Прибуток
від продажів у ритейлі

Етапи проекту

Аналіз

Початок проекту передбачає первинний огляд. Для цього наш експерт вивчить ваші вимоги та збере основну інформацію для складення технічного завдання з проекту освітлення. На цьому етапі ми вже можемо дати початкову оцінку потенційної економії для вашої компанії та орієнтовних строків окупності проекту.

Проектування

На етапі розробки проекту ми створюємо для вас дизайн і концепт освітлення, підбираємо продукцію, розробляємо технічну документацію, розробляємо систему керування освітленням і систему аварійного освітлення, надаючи вашому проекту практично необмежених можливостей.

Координація

Ми організуємо постачання продукції під ваш проект відповідно до ваших вимог. За вашим бажанням, можемо провести шефмонтаж або надати послуги монтажу й налаштування світлотехнічного обладнання, пуск-наладку систем автоматизації освітлення. Ми будемо для вас надійною контактною особою протягом усього проекту. Таким чином, ви отримуєте саме те, що вам потрібно – й нічого зайвого.

Фінанси

За вашим запитом Maxus assistance надає фінансове обґрунтування проекту та порівняння з конкурентами, вигоди, які отримує клієнт від роботи з нами, оцифровуються. Ми беремо на себе всі завдання, що пов’язані з освітленням. Ви можете сконцентруватися на своєму основному бізнесі та скористатися новітніми технологіями світла для підвищення його ефективності.

Гарантії

Ми будемо вашим партнером протягом усього життєвого циклу проекту. Ми гарантуємо, що вибране світлове рішення відмінно працює.

Вигоди від співпраці

Прибуток від проектування

Maxus assistance пропонує сучасні світлові рішення для всіх галузей застосування. Оптимальне освітлення простору з продуманим підбором світильників та їх параметрів дозволяє істотно заощадити на освітленні в проекті. Інтелектуальні системи керування освітленням, які завжди забезпечують правильне світло – в потрібний час і в потрібному місці. Налагодження та програмування систем освітлення під ваші потреби для комфорту та досягнення економії, які допоможуть зробити вашу будівлю більш автоматизованою та менш затратною.

Одна точка контакту

Ви в хороших руках. Наші фахівці подбають про ваше світлове рішення. У вас буде проектний менеджер – центральний контакт, який організує всі етапи проекту освітлення, погодить питання з іншими учасниками будівництва, задовольнить вашу потребу в необхідній і достатній інформації. Це заощадить вам багато часу та зусиль у процесі роботи з різними учасниками будівництва, забезпечуючи прозорість і надійність наших відносин.

Компетентність

Маючи 15-річний досвід у галузі освітлення, MAXUS знає все, що потрібно знати про кожен тип об’єктів і кожен продукт світлотехніки. Ми сформували кваліфіковану команду для вашого проекту. Разом з високим рівнем якості та надійності, наш багаторічний досвід часто призводить до більш швидкого й більш економічного вирішення світлотехнічних завдань.

Як це працює

01. Зв’яжіться з фахівцем Maxus assistance будь-яким зручним для вас способом
02. Працівник Maxus збере найважливішу інформацію про проект та надасть вам початкове уявлення про можливу економію та вартість проекту
03. Після угоди про взаєморозуміння, наші фахівці розроблять детальний проект під ваше індивідуальне замовлення та презентують його вам*
04. Підпишіть договір з компанією Maxus, розслабтеся та відпочиньте. Ми розбираємо й утилізуємо старі світильники та джерела світла, постачаємо, встановлюємо та вводимо в експлуатацію нове світлове рішення

* До проекту входить: Детальне ТЗ, Концепт світлодизайну, Світлотехнічний дизайн-проект, Економічне обґрунтування, 3D візуалізація, креслення з розташуванням обладнання, карта прокладки кабелів, креслення електротехнічної частини, креслення системи керування, комплектація щитів керування й електроживлення, специфікація на обладнання та матеріали, прайс на обладнання, термін постачання, вигоди клієнта від нашого освітлювального рішення.

МИ ОБСЛУГОВУЄМО ВСЮ СИСТЕМУ ПРОТЯГОМ ВСЬОГО СТРОКУ ДІЇ ДОГОВОРУ, ВИКОНУЄМО ВСІ НЕОБХІДНІ РОБОТИ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ

МИ ЗДІЙСНЮЄМО КОМПЛЕКСНІ СВІТЛОТЕХНІЧНІ ПРОЕКТИ, ОБ’ЄДНУЮЧИ ПРОФЕСІОНАЛІВ, ВИРІШУЄМО ЗАДАЧІ З ОСВІТЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ – ВІД ЗАПИТУ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ