MAXUS
ASSISTANCE

Ваш асистент у бізнесі
Створюємо сучасні, комплексні світлові рішення для вашого бізнесу.

Послуги

Проектуємо системи освітлення

Створюємо концепт освітлення, розробляємо проект з дотриманням усіх нормативів. Здійснюємо 3D-моделювання та візуалізацію, перевіряємо всі сценарії освітлення. Пропонуємо системи енергоменеджменту, безпеки та смартізаціі.

Детальніше про розробку світлотехнічного проекту

Підбираємо й комплектуємо

Більше 50-ти прямих контрактів з провідними постачальниками світлотехнічної продукції з Азії та Європи. Підбір продуктів з урахуванням усіх специфічних вимог. Своєчасна доставка.

Встановлюємо й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з інсталяції. Забезпечуємо гарантійне й післягарантійне обслуговування.

Етапи проекту

Аналіз

Вивчення вимог і збір основної інформації для складання технічного завдання до проекту освітлення. Надання початкової оцінки потенційної економії та орієнтовних строків окупності проекту.

Проектування

Створення концепту освітлення, підбір продукції, оформлення технічної документації, розробка системи керування освітленням і системи аварійного освітлення.

Фінанси

Надання фінансового обґрунтування проекту й порівняння з конкурентами.

Координація

Персональний проектний менеджер контролює кожен етап реалізації проекту, координує взаємодію з іншими учасниками будівництва й забезпечує замовника необхідною інформацією.

Гарантії

Забезпечення установки та монтажу світлотехнічного обладнання, пуск-наладка систем автоматизації освітлення. Гарантійне й післягарантійне обслуговування обладнання.

Найвищий ROI за проектом

За рахунок максимально ефективних продуктів, систем керування та енергоменеджменту забезпечуємо найшвидшу окупність інвестицій.

Ефективні
продукти

Ефективність до 170 лм/Вт, гарантія до 10-ти років

Системи керування
та енергоменеджменту

SMART системи та системи енергоменеджменту HELVAR

Гнучка
цінова політика

Прямі контракти з провідними виробниками світлотехніки

Як це працює

01. Звернення клієнта до компанії.

02. Надання клієнтом основної інформації щодо проекту й отримання комерційної пропозиції з інформацією про можливу економію та вартість проекту.

03. Підписання договору між компанією та клієнтом.

04. Розробка детального проекту під індивідуальне замовлення та презентація його клієнту.

Співробітництво

Дизайнерам і архітекторам

Широкий вибір декоративних і функціональних світлодіодних світильників. Експертна консультація з підбору продуктів.

Індивідуальна комерційна політика.

Проектантам

Підбираємо продукти відповідно до проекту з дотриманням усіх специфікацій.

Індивідуальна комерційна політика.

Девелоперам

Комплектуємо будь-який об’єкт будівництва системами освітлення та автоматизації. Забезпечуємо перевірку, доставку, установку, гарантійне й післягарантійне обслуговування.

Гнучка цінова політика.

Вигоди від співробітництва

Прибуток від проектування

Оптимальне освітлення простору з розрахованим підбором світильників і їхніх параметрів забезпечує економічність проекту. Налагодження та програмування систем освітлення, що задовольняють індивідуальні потреби, підвищують комфорт і скорочують витрати.

Одна точка контакту

Клієнт отримує персонального проектного менеджера – центральний контакт, який організовує всі етапи проекту освітлення, погоджує питання з іншими учасниками будівництва, задовольняє потребу замовника в необхідній і достатній інформації.

Компетентність

Маючи 15-річний досвід у галузі освітлення, компанія Maxus знає все, що потрібно знати про кожен тип об’єктів і кожен продукт світлотехніки. Для реалізації кожного проекту формується кваліфікована команда, чий досвід призводить до більш швидкого та економічного вирішення світлотехнічних завдань.