HoReCa

MAXUS
Assistance

HoReCa

Ми надаємо унікальну вигоду для клієнтів, об’єднуючи технології, дизайн, емоції та енергоефективність. Відповідно до концепції еколого-енергетичного балансу ми поєднуємо найкращу ергономічну якість освітлення з відповідальним використанням енергетичних ресурсів.

ТЕХНОЛОГІЇ
ДИЗАЙН
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Еколого - енергетичний баланс

Створення унікальної атмосфери комфорту й затишку – відмінні риси наших проектних рішень. Наша концепція комплексних світлових рішень спрямована на підтримку еколого-енергетичного балансу – балансу між навколишнім середовищем, енергоресурсами, що використовуються, та людиною.

Енергоменеджмент

Витончені спа. Затишні ресторани. Усамітнені номери для відновлення сил. Все це – в сучасному стилі та з можливістю енергозбереження. Найкращі готелі світу потребують правильного освітлення. Мрієте про захоплюючі дух масштаби чи новаторські рішення? З нами це можливо.

Людино-
центроване світло

Освітлення в готелі чи ресторані – ефективний інструмент створення неповторної атмосфери. Професійно розроблений проект освітлення, що базується на технології людино-центрованого світла, підкреслить унікальний дизайн і створить комфортну атмосферу для кожної зони.

Smart в HoReCa

Високі очікування від якості сервісу та пропонованих послуг вимагають постійного контролю над безліччю факторів, починаючи з рівня освітленості та закінчуючи контролем клімату в кожному окремому приміщенні. Вирішити це завдання дозволяє використання SMART-технологій. Популярність цих систем автоматизації в галузі HoReCa неухильно зростає. Використання SMART пристроїв робить перебування відвідувачів у закладі більш комфортним, і при цьому скорочує накладні витрати.

DECO

Сучасні світлодіодні світильники не лише мають власну естетичну цінність, вони створюють у приміщенні особливу атмосферу, а їхні функціональні можливості дозволяють легко реалізувати динамічні сценарії зі зміною яскравості та кольору, що змінює простір відповідно до бажань користувачів.