HoReCa

Освітлення
HoReCa

Освітлення та автоматизація готелів, ресторанів, фітнес-центрів і SPA.

Послуги

Проектуємо системи освітлення

Створюємо концепт освітлення, розробляємо проект з дотриманням усіх нормативів. Здійснюємо 3D-моделювання та візуалізацію, перевіряємо всі сценарії освітлення. Пропонуємо системи енергоменеджменту, безпеки та смартізаціі.

Детальніше про розробку світлотехнічного проекту

Підбираємо й комплектуємо

Більше 50-ти прямих контрактів з провідними постачальниками світлотехнічної продукції з Азії та Європи. Енергоефективні світильники з гарантією до 5 років. Своєчасна доставка.

Встановлюємо й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з інсталяції. Забезпечуємо гарантійне й післягарантійне обслуговування.

Найвищий ROI за проектом

За рахунок максимально ефективних продуктів, систем керування та енергоменеджменту забезпечуємо найшвидшу окупність інвестицій.

Ефективні продукти

Ефективність до 150 лм/Вт, гарантія до 5-ти років

Системи керування та енергоменеджменту

SMART системи та системи енергоменеджменту HELVAR

Гнучка цінова політика

Прямі контракти з провідними виробниками світлотехніки

Каталог продуктів

Декоративне освітлення

Декоративне освітлення – важливий елемент інтер’єру. В нашому каталозі представлено широкий вибір дизайнерських моделей люстр, підвісних і стельових світильників, настільних ламп, бра й торшерів.

Функціональне освітлення

Широкий асортимент підвісних, карданних, трекових і вбудованих світильників, що вирізняються високою ефективністю, естетичним дизайном і тривалим строком служби.

SMART та енергоменеджмент

SMART-системи дозволяють керувати освітленням, кліматом і безпекою. Інтелектуальне керування системами будівлі підвищує комфорт і знижує витрати.

Співробітництво

Дизайнерам і архітекторам

Широкий вибір декоративних і функціональних світлодіодних світильників. Експертна консультація з підбору продуктів.

Індивідуальна комерційна політика.

Проектантам

Підбираємо продукти відповідно до проекту з дотриманням усіх специфікацій.

Індивідуальна комерційна політика.

Девелоперам

Комплектуємо будь-який об’єкт будівництва системами освітлення та автоматизації. Забезпечуємо перевірку, доставку, установку, гарантійне й післягарантійне обслуговування.

Гнучка цінова політика.

Зонування просторів у HoReCa

Розробимо комплексний проект освітлення, автоматизації та енергоменеджменту. SMART-рішення – від керування кліматом, контролю протікань і стану повітря до систем безпеки, відеоспостереження, контролю доступу до приміщення.

Широкий асортимент світильників декоративного й функціонального освітлення: люстри, підвісні та стельові світильники, настільні лампи та бра.

Широкий вибір функціонального освітлення – світлових ліній, трекових і карданних світильників, а також системи автоматизації, що дозволяють гнучко налаштовувати освітлення для вирішення поточних завдань.