Промислове
освітлення

Інноваційні рішення освітлення будь-яких промислових комплексів зі швидкою окупністю інвестицій.

Проектування
промислового освітлення

Зі швидкою окупністю інвестицій

Професійно підібране й правильно встановлене освітлення промислових підприємств – обов'язкова умова досягнення високих виробничих показників і продуктивності співробітників, їхнього здоров'я та безпеки. Слід пам'ятати, що освітлення промислових об'єктів регламентується нормами ДБН і обов'язково має їм відповідати. Незалежно від сфери діяльності підприємства й типу продукції, яку воно виробляє, якісне освітлення промислових приміщень – обов'язковий елемент організації робочого простору, який потребує професійного підходу.

Переваги
промислового
led освітлення

Керування
освітленням

Реалізуємо автоматичні системи керування промисловим освітленням, здатні інтегруватися до інших систем автоматизації будівлі. Інтелектуальні системи керування освітленням дозволяють збирати, накопичувати та оперативно повідомляти користувачеві дані про роботу освітлювальної системи, спожиті енергоресурси та поточний стан обладнання, що сприяє підвищенню безпеки та зниженню витрат.

Ефективні
технології

Продукція має високий коефіцієнт потужності >0,90 Pf і світлової ефективності – до 180 лм/Вт. Тривалий строк гарантії – до 10 років забезпечується завдяки використанню світлодіодних чіпів нового покоління, якісного оптичного матеріалу й надійної системи охолодження корпусу.

Продуктивність
і безпека праці

Професійно організоване світлодіодне освітлення промислових об’єктів підвищує продуктивність праці персоналу й знижує ймовірність виникнення аварійних ситуацій. Відсутність мерехтінь і пульсацій світла запобігає виникненню стробоскопічного ефекту та зменшує стомлюваність працівників.

Послуги

Створюємо
проект освітлення

Проектуємо системи промислового освітлення з дотриманням всіх норм ДБН. Здійснюємо візуалізацію, перевіряємо всі сценарії освітлення. Пропонуємо системи керування освітленням.

Підбираємо
й комплектуємо

Підбираємо світильники, зважаючи на світлотехнічний розрахунок. Маємо понад 50 прямих контрактів з провідними постачальниками світлотехнічної продукції з Азії та Європи, що гарантує найнижчу ціну та швидку доставку.

Встановлюємо
й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з інсталяції. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Етапи проектування
промислового освітлення

Аналіз проекту

Інженери-світлотехніки вивчають об'єкт, наявне освітлення та проектну документацію. За необхідності проводяться заміри об'єкта.

Світлотехнічний розрахунок

Світлотехнік проводить розрахунок освітлення за допомогою програми DIALux. Й, з огляду на нього, підбирає необхідні світлові характеристики обладнання, які відповідають нормам освітленості виробничих приміщень, зазначеним у ДБН.

Підбір освітлення для цеху, складу

При підборі промислового світлодіодного освітлення враховується безліч факторів, а саме: форм-фактор, світловий потік, споживана потужність, кут розкриття променю та колір випромінюваного світла.

Визначення місць встановлення обладнання

Світлотехніки, зважаючи на проектну документацію й технічні дані обладнання, визначають місця встановлення та способи кріплення обладнання.

Планування систем керування освітленням

Для зручності використання та економії електроенергії, ми пропонуємо встановлювати автоматичні системи керування освітленням, за допомогою яких можна створювати автоматичні сценарії роботи.

Техніко-економічне обґрунтування проекту

Фахівці пояснюють замовникові, чому обрали саме таке рішення, і чому воно є найбільш вигідним, аргументують забезпечення швидкої окупності.

Підготовка робочої документації

Один з найважливіших етапів реалізації проекту освітлення – підготовка робочої документації, де вказано шляхи прокладки кабелів, розрахунок навантаження освітлення на мережу, а також специфікації на обладнання та матеріали.

Монтаж і обслуговування

Фінальним етапом проекту є монтаж світлотехнічного обладнання й тест-запуск, щоб переконатися в правильній роботі освітлення. Також ми виконуємо гарантійне й післягарантійне обслуговування.

Стань нашим партнером

Індивідуальна комерційна політика партнерства для проектантів, архітекторів, енергетиків і ГІПів. Беріть участь у втіленні цікавих і масштабних проектів, підвищуючи творчі та професійні навички. Залиште свої дані, щоб отримати консультацію й оцінити вигоди співробітництва.

Каталог
промислового
освітлення

Підвісні купольні світильники призначені для освітлення виробничих і складських приміщень, а також інших промислових і господарських об'єктів.

Потужні промислові світильники з регульованим спрямуванням світлового потоку. Застосовуються в промисловій та господарській галузі для інтенсивного освітлення окремої ділянки простору.

Лінійні вологозахищені світильники можуть ефективно використовуватися в промислових і господарських приміщеннях, для освітлення складів та інших подібних просторів.

Наші проекти

Световое оформление – это сегодня идентификация и статус офиса. Световые решения раскрывают пространство, в том числе и для гостей офиса, стимулируя настроение и вызывая яркие эмоции.