Освітлення підприємств харчової промисловості

Комплексні світлові рішення для різних галузей харчової промисловості з автоматизацією систем освітлення та швидкою окупністю інвестицій

Проектування освітлення харчової промисловості

Професійне промислове освітлення – ключова умова ефективної роботи для підприємств, що займаються переробкою м'яса й риби, виготовленням з них напівфабрикатів і готової продукції, переробкою овочів, фруктів і ягід, включаючи соки та крохмаль, виробництвом кормів для тварин, молочної та макаронної продукції, а також кондитерських і готових кулінарних виробів.

Переваги

Швидка
окупність інвестицій

Організація промислового освітлення виконується з використанням світлодіодних світильників з високою світловою ефективністю – до 180 лм/Вт та коефіцієнтом потужності >0,90 Pf, що скорочує витрати на прокладання кабельних трас і споживану електроенергію.

Безпека
та комфорт

Висока якість світлодіодів і драйверів забезпечує рівномірний світловий потік без мерехтіння та пульсацій, не допускаючи появи стробоскопічного ефекту. Комфортне освітлення промислових приміщень знижує стомлюваність персоналу та ризик отримання працівниками виробничих травм.

Надійність
і довговічність

Міцні пило-вологозахищені корпуси світильників стійкі до перепадів температури та впливу дезінфікуючих засобів. Строк служби світильників >100 000 годин, що дозволяє скоротити експлуатаційні витрати на обслуговування та заміну освітлювальних приладів. Гарантія на світильники до 10 років.

Послуги

Проектуємо
освітлення

Створюємо комплексні проекти освітлення для підприємств харчової промисловості з урахуванням специфіки технологічних процесів та нормативних стандартів галузі. Пропонуємо системи автоматичного керування промисловим освітленням.

Підбираємо
й комплектуємо

Підбираємо світильники, що відповідають нормативним стандартам галузі, з урахуванням вимог санітарної безпеки, особливостей мікроклімату виробничого приміщення та технологічних процесів підприємства.

Встановлюємо
й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують монтаж промислового led-освітлення, проводять тестування системи та пуско-налагоджувальні роботи. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування світлотехнічної продукції.

Комплексне освітлення
харчової промисловості

Комплексне освітлення харчової промисловості

Фабрики, що виробляють харчові продукти та напівфабрикати, являють собою складні технологічні комплекси, освітлення яких потребує індивідуального підходу.

Основне завдання освітлювальної системи – забезпечити нормативну освітленість усіх виробничих приміщень. На етапі проектування прораховується розташування кожного світильника, щоб освітлення простору було рівномірним і заливальним, без контрастних світлових плям і затемнених ділянок. Професійна система освітлення підвищує ефективність роботи та знижує стомлюваність персоналу, зменшує ризик виробничого травматизму. Підбираючи освітлювальне обладнання, необхідно враховувати специфіку виробничих процесів підприємства, особливості мікроклімату приміщення та нормативні вимоги галузі. Світильники для харчових цехів повинні мати високий рівень захисту від пилу та вологи, бути стійкими до коливань температури повітря та впливу засобів для дезінфекції.

Комплексні
рішення

Наша команда має досвід розробки проектів будь-якого масштабу та складності. Фахівці здатні розпочати роботу над проектом на будь-якій стадії його реалізації та ефективно в точно заявлений термін виконати взяті на себе зобов'язання.

Каталог
промислового
освітлення

Підвісні світильники купольного типу призначені для освітлення виробничих приміщень з великою висотою стель і суттєвими перепадами температури повітря.

Лінійні магістральні світильники з пило-вологозахищеним ударостійким корпусом.

Аварійні світильники дозволяють персоналу завершити робочі процеси та залишити приміщення при знеструмленні основної енергомережі. Світлові покажчики слугують для позначення шляхів евакуації.

Категорія:
Освітлення підприємств харчової промисловості