Проектування
медіафасадів

Проектуємо медіафасади різного розміру та формату

Медіафасади

Новий етап міської архітектури

Світлодіодні медіафасади – яскравий і стильний елемент архітектури сучасного міста. Крім виконання рекламно-інформаційної функції, вони допомагають змінити на краще фасади старих будівель, що втратили привабливість, або підкреслити архітектурну стилістику новобудов. Величезні світлодіодні екрани, світлодіодні полотна чи LED-екрани перетворюють поверхню будівлі, роблять її яскравою й помітною в темний час доби, підвищують її статус і респектабельність.

Переваги
медіафасадів

Привернення
уваги відвідувачів

Медіафасади відкривають нові можливості в сфері архітектурного дизайну. Поверхня будівлі стає яскравою картиною, а навколишній простір набуває стильного й привабливого вигляду.

Підвищення
відвідуваності клієнтів

Встановлення медіафасаду створює унікальний вигляд будівлі та виділяє її серед інших. Динамічний образ фасаду робить звичайну будівлю елементом художньої інсталяції та підвищує інтерес відвідувачів.

Ефективність просування
рекламного продукту

Медіафасади виконують інформативні функції, демонструючи рекламні ролики про різну продукцію, акційні пропозиції та знижки.

Послуги

Проектуємо
медіафасади

Створюємо концепт анімації медіафасаду. Оформлюємо робочу документацію, програмуємо сценарії анімації та освітлення відповідно до затвердженого концепту й чинних норм.

Підбираємо
й комплектуємо

Оскільки медіафасади мають досить велику вагу й піддаються серйозним вітровим навантаженням, виконуємо обов'язкові розрахунки за граничними станами: міцність і допустимі деформації. З огляду на розрахунки підбираємо найбільш відповідні компоненти та кріплення.

Встановлюємо
й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з інсталяції. Проводимо тест-запуск медіафасадів. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Етапи проектування
медіаекранов

Аналіз проекту

Інженери-світлотехніки вивчають об'єкт, наявне освітлення та проектну документацію. За необхідності проводяться заміри об'єкта.

Розробка дизайн-проекту

Світлодизайнери розробляють концепцію освітлення, з огляду на завдання замовника й проведений аналіз проекту.

Світлотехнічний розрахунок

Світлотехнік проводить розрахунок освітлення за допомогою програми DIALux, відповідно до якого підбираються необхідні світлові характеристики обладнання, згідно зі стандартами ДБН.

Підбір компонентів медіафасаду

При підборі компонентів медіафасаду враховується безліч показників.

Визначення місць встановлення обладнання

Відповідно до дизайн-проекту світлотехніки розраховують оптимальні місця встановлення та способи кріплення обладнання, з огляду на його технічні характеристики.

Планування систем керування

Для зручності використання та економії електроенергії ми пропонуємо встановлювати автоматичні системи керування освітленням, за допомогою яких можна створювати автоматичні сценарії роботи.

Підготовка робочої документації

Один з найважливіших етапів реалізації проекту – підготовка робочої документації, в якій вказано шляхи прокладки кабелів, розрахунок навантаження освітлення на мережу, специфікація обладнання та матеріалів.

Монтаж і обслуговування

Фінальний етап проекту – це монтаж світлотехнічного обладнання та тест-запуск, щоб переконатися в правильній роботі приладів. Наша компанія також виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Стань нашим партнером

Індивідуальна комерційна політика партнерства для проектантів, архітекторів і дизайнерів. Беріть участь у втіленні цікавих і масштабних проектів, підвищуючи творчі та професійні навички. Залиште свої дані, щоб отримати консультацію й оцінити вигоди співробітництва.