Офісне
освітлення

Виконуємо повний цикл робіт зі створення концептуальних рішень освітлення офісів – від технічного завдання до монтажу під ваші задачі
17
років на ринку
535
реалізованих проєктів
95%
проектів виконано вчасно

Задачі
офісного
освітлення

Правильно організоване штучне освітлення офісу – найважливіший елемент комфортного та ефективного робочого середовища. Ключова мета такого освітлення – створити комфортний робочий простір, в якому буде зручно працювати співробітникам та приємно перебувати відвідувачам. Якісна система офісного освітлення забезпечує нормативний рівень освітленості протягом робочого дня. Тут дуже важлива рівномірність світлового потоку, відсутність відблисків і мерехтіння.

Професійне освітлення офісного інтер'єру не лише створює робочу атмосферу, а й стає повноцінним елементом дизайну. Використовуючи можливості світлодизайну, можна перетворити простір, візуально збільшити площу приміщення, розставити акценти на потрібних місцях і створити затишок у зонах відпочинку.

Пропонуємо
послуги

1

РОЗРОБКА ЗАГАЛЬНОЇ КОНЦЕПЦІЇ ОСВІТЛЕННЯ

Створюємо комплексні індивідуальні проекти освітлення офісів: аналізуємо об’єкт, розробляємо світловий дизайн, робимо візуалізацію.

2

СВІТЛОТЕХНІЧНИЙ РОЗРАХУНОК ПРОЄКТУ

Здійснюємо розрахунок світлодіодного освітлення бізнес-центрів, коворкінгів і офісів для проєктів будь-якого масштабу та складності.

3

ПІДБІР СВІТЛОТЕХНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

Маємо понад 50 прямих контрактів з провідними постачальниками світлотехнічної продукції з Європи та Азії. Підбираємо сучасні освітлювальні прилади та інше світлотехнічне обладнання відповідно до побажань замовника.

4

СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ОСВІТЛЕННЯМ

Підбираємо й конфігуруємо інтелектуальні системи керування освітленням.

5

ПІДГОТОВКА ПРОЄКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Складаємо повний пакет проектної технічної документації, включно з усіма необхідними розрахунками, планами, схемами та специфікаціями.

6

ПОСТАЧАННЯ ТА МОНТАЖ ОБЛАДНАННЯ

Власні та партнерські монтажні організації здійснюють весь комплекс робіт із встановлення та підключення обладнання.

6

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРОЄКТІВ

Повністю забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування реалізованих проєктів.

Пропонуємо
послуги

Алгоритм
роботи з нами

01

Заповнюєте форму зв’язку на сайті

02

Отримуєте консультацію із попередньою оцінкою вартості послуг/робіт

03

Укладаєте договір з нашою компанією

04

Розробка та узгодження загальної концепції світлового рішення

05

Надаємо повний пакет проектної документації з техніко-економічним обґрунтуванням

06

Монтаж світлотехнічного обладнання та оплата виконаних послуг

Наші проекти

Типи
освітлення
в офісі

Світлове
зонування
офісного
простору

Вплив освітлення на стан працівників є важливим фактором в організації робочого простору. Правильне світлове зонування значно підвищує комфорт та продуктивність роботи персоналу. Робочі зони, де потрібна висока концентрація та увага, освітлюють яскравим білим світлом – 4500-5000 К, а для зон відпочинку більше підходить приглушене світло теплого відтінку – 3000-3500 К, яке викликає відчуття розслабленості та затишку. Професійно виконане світлове зонування допомагає створити в приміщенні приємну й стимулюючу атмосферу, підвищуючи настрій людей та знижуючи рівень стресу.

Отримайте
консультацію
фахівця

Залиште заявку і наш фахівець зв'яжеться з Вами найближчим часом, щоб узгодити проєкт, відповісти на запитання і допомогти знайти найкращі світлові рішення для Ваших завдань.