Офісне
освітлення

Концептуальні рішення офісного освітлення зі швидкою окупністю інвестицій

Проектування
освітлення в офісі

Створюємо комфорт і збільшуємо продуктивність

Правильно організоване штучне освітлення в офісі покращує працездатність співробітників і підвищує комфорт відвідувачів. Професійно підібране офісне led освітлення створює робочу атмосферу, а також стає повноцінним елементом дизайну. Використовуючи можливості світлодизайну, можна перетворити простір, візуально збільшити площу приміщення, розставити акценти на потрібних місцях і створити затишок у зонах відпочинку.

Переваги
офісного
освітлення

Концептуальні рішення

Професійний дизайн освітлення в офісі – це статус та індивідуальність офісного простору. Нестандартні підходи до освітлення створюють унікальне надихаюче середовище й дозволяють справити враження, стимулюючи настрій та викликаючи яскраві емоції. Створені нами концептуальні проекти освітлення розкривають і перетворюють простір, а індивідуально підібрані освітлювальні прилади для офісу комфортним місцем для роботи та відпочинку.

Керування освітленням

Інтегруємо автоматичні системи керування освітленням, що базуються на технологіях Human centric lighting та Warm Dimming. Впровадження інтелектуальних систем керування підвищує ефективність офісного світла й дозволяє створювати автоматичні сценарії освітлення офісних приміщень.

Комфорт і продуктивність

Розроблені нами системи освітлення здатні керувати емоціями та настроєм співробітників, залучаючи їх до робочого процесу й стимулюючи творчі здібності. Розумне офісне освітлення стає емоційним стимулятором, створюючи особливу креативну атмосферу, в якій хочеться знаходитись.

Послуги

Створюємо проект освітлення

Створюємо унікальні концепції світлового дизайну із застосуванням біодинамічного освітлення. Розробляємо проект з дотриманням всіх норм освітлення офісних приміщень. Здійснюємо моделювання та візуалізацію, впроваджуємо smart-системи, перевіряємо всі сценарії освітлення.

Підбираємо й комплектуємо

Комплектуємо проект освітлювальними приладами для офісу, зважаючи на світлотехнічний розрахунок. Завдяки більш ніж 50-ти прямим контрактам з найбільшими європейськими та азіатськими виробниками світлотехнічного обладнання гарантуємо найнижчі ціни та швидку доставку.

Встановлюємо й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з освітлення офісних будівель. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Етапи проектування
офісного освітлення

Аналіз проекту

Інженери-світлотехніки вивчають об'єкт, наявне освітлення в офісі та проектну документацію. За необхідності проводяться заміри об'єкта.

Розробка дизайн-проекту освітлення

Світлодизайнери розробляють концепцію офісного освітлення, з огляду на завдання замовника й проведений аналіз проекту.

Світлотехнічний розрахунок

Світлотехнік проводить розрахунок освітлення за допомогою програми DIALux, відповідно до якого підбираються необхідні світлові характеристики обладнання, згідно зі стандартами ДБН.

Підбір офісного освітлення

При підборі офісного led освітлення враховується безліч показників, а саме: відповідність світильника дизайну приміщення, особливості форм-фактору, величина світлового потоку, споживана потужність, колірна температура й крива сили світла.

Визначення місць встановлення обладнання

Відповідно до дизайн-проекту світлотехніки розраховують оптимальні місця встановлення та способи кріплення обладнання, з огляду на його технічні характеристики.

Планування систем керування освітленням

Для зручності використання та економії електроенергії ми пропонуємо встановлювати автоматичні системи керування освітленням, за допомогою яких можна створювати автоматичні сценарії роботи офісного світла.

Техніко-економічне обґрунтування проекту

Фахівці аргументовано пояснюють замовникові причину вибору конкретного технічного рішення, чому воно є найбільш вигідним та за рахунок чого забезпечується швидка окупність.

Підготовка робочої документації

Один з найважливіших етапів реалізації проекту освітлення – підготовка робочої документації, в якій вказано шляхи прокладки кабелів, розрахунок навантаження освітлення на мережу, специфікація обладнання та матеріалів.

Монтаж і обслуговування

Фінальний етап проекту – це монтаж світлотехнічного обладнання та тест-запуск, щоб переконатися в правильній роботі приладів. Наша компанія також виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Стань нашим партнером

Індивідуальна комерційна політика партнерства для проектантів, архітекторів і дизайнерів. Беріть участь у втіленні цікавих і масштабних проектів, підвищуючи творчі та професійні навички. Залиште свої дані, щоб отримати консультацію й оцінити вигоди співробітництва.

Каталог
офісних
світильників

Функціональне освітлення

Великий асортимент офісних світильників: трекові, світлові лінії, панелі, неонові стрічки, точкові, торшери та аварійні світильники.

Енергоменеджмент

Комплексні рішення з проектування та інсталяції систем керування освітленням і контролю енерговитрат, з використанням обладнання фінського виробника HELVAR.

SMART

Системи забезпечення безпеки, керування освітленням і кліматом в офісі.

Наши проекты

Световое оформление – это сегодня идентификация и статус офиса. Световые решения раскрывают пространство, в том числе и для гостей офиса, стимулируя настроение и вызывая яркие эмоции.