О нас

Онлайн-платформа від компанії MAXUS – новий для України сервіс, що являє собою справжню живу екосистему для комунікації. Тут звичні для нас покупці та продавці зустрічаються, виступаючи в якості партнерів і співробітників, об’єднаних єдиною метою. Кожен з учасників цієї зустрічі в підсумку відкриває для себе нові горизонти й нові можливості.

Нові горизонти
й нові можливості

Творці платформи надихалися стрімкими змінами, що відбуваються в сучасному світі. Ці зміни породжують відкриття ринків і масову глобалізацію, вони вимагають від бізнесу нових, небачених раніше підходів. Енергії мінливого світу дають фантастичні можливості, але вони ж вимагають від нас і нових методів роботи.

Майже півроку пішло на осмислення суті платформи, механізму її функціонування. Ще півроку – на безпосередню розробку, якою займалася команда захопленої, талановитої молоді, чуйної до викликів часу.

Ми розглядаємо плід своєї праці як своєрідний центр тяжіння, де здійснюється постійний контакт учасників на всіх етапах реалізації того чи іншого проекту. Це місце, де немає меж, але є нескінченні можливості для зростання, вдосконалення, пізнання себе та своїх перспектив.

Наша
філософія

Філософія проекту Platform виростає з ідеї рівноправного співробітництва, що сприяє розвитку. Отримуючи замовлення від клієнта, ми залучаємо до його реалізації багатьох партнерів (наприклад, дизайнерські компанії та архітектурні студії). Їхня спільна праця над замовленням – творчій процес, у ході якого кожен з учасників максимально реалізує свої можливості.

Участь у роботі на Platform передбачає максимальну свободу творчості. Цей сервіс сприяє розкриттю внутрішнього потенціалу, професіоналізму, таланту й глибини пізнань. Для виконавців наш майданчик – це обмін досвідом, налагодження контактів, можливість сміливо заявити про себе.

А для замовників – це місце, де з’являється можливість максимально розкрити свій запит і отримати багатий вибір нестандартних проектних рішень.

Наша
місія

На майданчику Platform всі отримують безцінний досвід вільної творчості. Тут у людині відроджується її природна схильність досягнення досконалості. Саме в цьому розкритті досконалості полягає головна місія онлайн-сервісу – впевнені його творці.

Наше
бачення

Яким бачиться майбутнє цієї платформи? Вона покликана рішуче переступити межі України, набуваючи міжнародного статусу. Її активними учасниками стануть тисячі дизайнерів, проектувальників, архітекторів та інсталяторів з різних країн. Вони створять справжню спільноту професіоналів, які орієнтуються на вільну творчість і глибоке професійне залучення.

Онлайн-сервіс Platform стане прикладом нових підходів у бізнесі. Він перетвориться на своєрідний клуб професіоналів, де будуть обговорювати та втілювати в життя нові тренди, прийоми та підходи, де запанують свобода, співробітництво, сміливість і сучасність.

Стань нашим партнером

Індивідуальна комерційна політика партнерства для проектантів, архітекторів і дизайнерів. Беріть участь у втіленні цікавих і масштабних проектів, підвищуючи творчі та професійні навички. Залиште свої дані, щоб отримати консультацію й оцінити вигоди співробітництва.