Освітлення
в магазинах

Концептуальне освітлення торгових просторів зі швидкою окупністю інвестицій.

Торгове освітлення

Як інструмент збільшення продажів

Професійно розроблений проект і ретельно підібране освітлення торговельних центрів, магазинів, бутиків, салонів та інших торгових площ – обов'язкова умова успішної торгівлі. Саме тому під час організації освітлення торгових залів слід враховувати безліч нюансів. Керуючи кольором освітлення, його яскравістю та спрямуванням світлових потоків, можна створити унікальні світлові схеми, щоб виділити окремі зони чи конкретні товари. Також слід враховувати, що освітлення торгових площ регламентується певними нормами та обов’язково має їм відповідати.

Переваги
освітлення
в магазинах

Концептуальні
рішення

Створюємо унікальні концептуальні світлові рішення торгового освітлення. Розробляємо індивідуальні типи освітлення для різних зон, що враховують стильові особливості інтер'єру й асортимент представлених товарів. Виконані нами проекти світлодизайну змінюють сприйняття простору та створюють особливу атмосферу, в якій хочеться знаходитись.

Автоматизація

Інтегруємо інтелектуальні системи керування освітленням, засновані на сучасних технологіях людино-центрованого світла. Розумні системи керування освітленням дозволяють створювати автоматичні сценарії, що динамічно змінюють яскравість і колірну температуру світильників протягом дня, орієнтуючись на зовнішні умови чи встановлені користувачем параметри.

Збільшення продажів

Світло використовується в ритейлі, щоб дивувати покупців, викликати емоції, створювати особливу атмосферу та підкреслювати індивідуальність бренду. Правильно підібране торгове освітлення здатне керувати поведінкою клієнтів, привертаючи їхню увагу до товарів і стимулюючи до покупок.

Послуги

Створюємо
проект освітлення

Створюємо концепти освітлення торгових майданчиків, що привертають увагу покупців. Розробляємо проекти освітлення з дотриманням усіх норм і вимог галузі. Здійснюємо моделювання та візуалізацію, впроваджуємо системи керування освітленням, перевіряємо роботу всіх автоматичних сценаріїв.

Підбираємо
й комплектуємо

Підбираємо освітлення торгових площ, зважаючи на світлотехнічний розрахунок. Маємо понад 50 прямих контрактів з провідними постачальниками світлотехнічної продукції з Азії та Європи, що гарантує найнижчу ціну та швидку доставку.

Встановлюємо
й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з інсталяції торгового освітлення. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Етапи проектування
торгового освітлення

Аналіз проекту

Інженери-світлотехніки вивчають об'єкт, наявне освітлення торгових площ і проектну документацію. За необхідності проводяться заміри об'єкта.

Розробка дизайн-проекту освітлення

Світлодизайнер розробляє концепцію дизайну освітлення, з огляду на завдання замовника й проведений аналіз проекту.

Світлотехнічний розрахунок

Світлотехнік проводить розрахунок освітлення за допомогою програми DIALux, відповідно до якого підбираються необхідні світлові характеристики обладнання, згідно зі стандартами ДБН.

Підбір торговельного освітлення

При підборі торгових світильників враховується безліч показників, а саме: дизайн світильника та його відповідність стилю приміщення, особливості форм-фактору, величина світлового потоку, споживана потужність, колірна температура й крива сили світла.

Визначення місць встановлення обладнання

Відповідно до дизайн-проекту світлотехніки розраховують оптимальні місця встановлення та способи кріплення обладнання, з огляду на його технічні характеристики.

Планування систем керування

Для зручності використання та економії електроенергії ми пропонуємо встановлювати автоматичні системи керування освітленням, за допомогою яких можна створювати автоматичні сценарії роботи.

Техніко-економічне обґрунтування проекту

Фахівці аргументовано пояснюють замовникові причину вибору конкретного технічного рішення, чому воно є найбільш вигідним та за рахунок чого забезпечується швидка окупність.

Підготовка робочої документації

Один з найважливіших етапів реалізації проекту освітлення – підготовка робочої документації, в якій вказано шляхи прокладки кабелів, розрахунок навантаження освітлення на мережу, специфікація обладнання та матеріалів.

Монтаж і обслуговування

Фінальний етап проекту – це монтаж світлотехнічного обладнання та тест-запуск, щоб переконатися в правильній роботі приладів. Наша компанія також виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Стань нашим партнером

Індивідуальна комерційна політика партнерства для проектантів, архітекторів і дизайнерів. Беріть участь у втіленні цікавих і масштабних проектів, підвищуючи творчі та професійні навички. Залиште свої дані, щоб отримати консультацію й оцінити вигоди співробітництва.

Каталог
торгового
освітлення

Функціональне освітлення

Великий асортимент світильників для торгівлі: трекові, світлові лінії, панелі, неонові стрічки, точкові, торшери та аварійні світильники.

Енергоменеджмент

Комплексні рішення з проектування та інсталяції систем керування освітленням і контролю енерговитрат, з використанням обладнання фінського виробника HELVAR.

SMART

Системи забезпечення безпеки, керування освітленням і кліматом у магазинах.