Освітлення
в магазинах

Концептуальне освітлення торгових просторів зі швидкою окупністю інвестицій.

Торгове освітлення

Як інструмент збільшення продажів

Професійно розроблений проект і ретельно підібране освітлення магазинів, бутиків, салонів та інших торгових площ – обов'язкова умова успішної торгівлі. Саме тому під час організації освітлення торгових залів слід враховувати безліч нюансів. Керуючи кольором освітлення, його яскравістю та спрямуванням світлових потоків, можна створити унікальні світлові схеми, щоб виділити окремі зони чи конкретні товари. Також слід враховувати, що освітлення торгового майданчика регламентується певними нормами та обов’язково має їм відповідати.

Переваги
освітлення
в магазинах

Концептуальні
рішення

Створюємо унікальні концептуальні світлові рішення для будь-яких торговельних просторів. Розробляємо індивідуальні типи освітлення для різних зон, що враховують стильові особливості інтер'єру й асортимент представлених товарів. Виконані нами проекти світлодизайну змінюють сприйняття простору та створюють особливу атмосферу, в якій хочеться знаходитись.

Автоматизація

Інтегруємо інтелектуальні системи керування освітленням, засновані на сучасних технологіях людино-центрованого світла. Розумні системи керування дозволяють створювати автоматичні сценарії, що динамічно змінюють яскравість і колірну температуру світильників протягом дня, орієнтуючись на зовнішні умови чи встановлені користувачем параметри.

Збільшення продажів

Світло використовується в ритейлі, щоб дивувати покупців, викликати емоції, створювати особливу атмосферу та підкреслювати індивідуальність бренду. Правильно підібране освітлення здатне керувати поведінкою клієнтів, привертаючи їхню увагу до товарів і стимулюючи до покупок.

Послуги

Створюємо
проект освітлення

Створюємо концепти освітлення торгових майданчиків, що привертають увагу покупців. Розробляємо проект з дотриманням усіх норм освітлення. Здійснюємо 3D-моделювання та візуалізацію, перевіряємо всі сценарії освітлення. Пропонуємо системи автоматизації освітлення та смартизаціі.

Підбираємо
й комплектуємо

Підбираємо світильники для магазину, зважаючи на світлотехнічний розрахунок. Маємо понад 50 прямих контрактів з провідними постачальниками світлотехнічної продукції з Азії та Європи, що гарантує найнижчу ціну та швидку доставку.

Встановлюємо
й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з інсталяції. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Етапи проектування
торгового освітлення

Аналіз проекту

Інженери-світлотехніки вивчають об'єкт, наявне освітлення та проектну документацію. За необхідності проводяться заміри об'єкта.

Розробка дизайн-проекту освітлення

Світлодизайнери розробляють концепцію освітлення, з огляду на завдання замовника й проведений аналіз проекту.

Світлотехнічний розрахунок

Світлотехнік проводить розрахунок освітлення за допомогою програми DIALux, відповідно до якого підбираються необхідні світлові характеристики обладнання, згідно зі стандартами ДБН.

Підбір торговельного освітлення

При підборі торгових світильників враховується безліч показників, а саме: відповідність світильника дизайну приміщення, особливості форм-фактору, величина світлового потоку, споживана потужність, колірна температура й крива сили світла.

Визначення місць встановлення обладнання

Відповідно до дизайн-проекту світлотехніки розраховують оптимальні місця встановлення та способи кріплення обладнання, з огляду на його технічні характеристики.

Планування систем керування

Для зручності використання та економії електроенергії ми пропонуємо встановлювати автоматичні системи керування освітленням, за допомогою яких можна створювати автоматичні сценарії роботи.

Техніко-економічне обґрунтування проекту

Фахівці аргументовано пояснюють замовникові причину вибору конкретного технічного рішення, чому воно є найбільш вигідним та за рахунок чого забезпечується швидка окупність.

Підготовка робочої документації

Один з найважливіших етапів реалізації проекту – підготовка робочої документації, в якій вказано шляхи прокладки кабелів, розрахунок навантаження освітлення на мережу, специфікація обладнання та матеріалів.

Монтаж і обслуговування

Фінальний етап проекту – це монтаж світлотехнічного обладнання та тест-запуск, щоб переконатися в правильній роботі приладів. Наша компанія також виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Стань нашим партнером

Індивідуальна комерційна політика партнерства для проектантів, архітекторів і дизайнерів. Беріть участь у втіленні цікавих і масштабних проектів, підвищуючи творчі та професійні навички. Залиште свої дані, щоб отримати консультацію й оцінити вигоди співробітництва.

Каталог
торгового
освітлення

Функціональне освітлення

Великий асортимент світильників для торгівлі: трекові, світлові лінії, панелі, неонові стрічки, точкові, торшери та аварійні світильники.

Енергоменеджмент

Комплексні рішення з проектування та інсталяції систем керування освітленням і контролю енерговитрат, з використанням обладнання фінського виробника HELVAR.

SMART

Системи забезпечення безпеки, керування освітленням і кліматом у магазинах.