Освітлення
складських приміщень

Створюємо ефективні та безпечні проекти освітлення складських приміщень з автоматизованими системами керування освітленням і швидкою окупністю інвестицій

Проектування освітлення
складських приміщень

Професійне освітлення складу відіграє ключову роль у забезпеченні безперебійної та безпечної роботи складського комплексу чи логістичного центру. Крім високої ефективності та функціональності, світлові рішення, що застосовані тут, мають відповідати нормам освітленості складських приміщень і логістичних центрів, зазначеним у ДБН. Впровадження автоматичних систем керування складським освітленням підвищує комфорт і безпеку персоналу, заощаджує трудові та фінансові ресурси підприємства.

Переваги
світлодіодного
освітлення
складських приміщень

Швидка
окупність інвестицій

Для організації світлодіодного освітлення складських приміщень використовуються світильники з високою світловою ефективністю – до 180лм/Вт та коефіцієнтом потужності >0,90 Pf. Термін служби світильників >100 000 годин, що дозволяє скоротити експлуатаційні витрати на обслуговування та заміну освітлювальних приладів.

Комфорт
і безпека

Висока якість світлодіодів і драйверів забезпечує рівномірний світловий потік без мерехтіння та пульсацій. Оптимальна світлова температура для освітлення складських приміщень – 4000-5000К, близька до сонячного спектру, що створює комфортне візуальне середовище та знижує стомлюваність працівників.

Керування
освітленням

Впровадження системи автоматичного керування освітленням складу суттєво скорочує розходи на електроенергію та експлуатаційні витрати підприємства. Встановлення датчиків освітленості та руху дозволяє регулювати освітленість складських приміщень, підвищуючи або знижуючи її в залежності від поточних умов.

Освітлення складських приміщень із будь-якою висотою стель

Зони
з висотою стель
3-5 метрів

Використовуються комбінації з лінійних світильників промислових серій, потужних прожекторів, підвісних, евакуаційних і аварійних світильників. Крім відповідності нормам освітленості складу, обов'язковою вимогою є відсутність світлових пульсацій, достатній індекс передачі кольору – CRI>80 та пило-вологозахист на рівні IP65 чи IP66.

Зони
з висотою стель
5-12 метрів

Освітлюються за допомогою лінійних промислових світильників, магістральних, підвісних, евакуаційних і аварійних світильників. Додатковою вимогою до освітлювальних приладів для таких просторів є наявність асиметричної чи лінзованої вузькоспрямованої оптики, що забезпечує рівномірність освітлення та обмежує потрапляння прямих світлових променів у поле зору працівників складу.

Зони
з висотою стель
12-30 метрів

Застосовуються світильники з серій підвісних-лінійних світильників, підвісних, евакуаційних і аварійних світильників. Крім відповідності зазначеним вище вимогам, освітлювальні прилади мають бути високопотужними та енергоефективними, здатними працювати в широкому діапазоні температур – від -60 до +80ºС.

Послуги

Проектуємо
освітлення

Створюємо комплексні проекти освітлення складських приміщень і логістичних центрів різних типів, що відповідають актуальним стандартам і вимогам ДБН. Пропонуємо автоматичні системи керування освітленням для складських комплексів будь-якого масштабу та товарної спрямованості.

Підбираємо
й комплектуємо

Підбираємо світильники для освітлення складу, з урахуванням габаритів і розташування товару, що зберігається, обладнання та меблів. Комплектуємо освітлювальні прилади відбивачами та захисними екранами, що унеможливлюють потрапляння прямих світлових променів у поле зору працюючого персоналу.

Встановлюємо
й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації здійснюють монтаж освітлення складу з урахуванням специфіки освітлювального обладнання та виконують пусконалагоджувальні роботи. Забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування світлотехнічної продукції для промислового освітлення.

Комплексне освітлення
складських приміщень
та логістичних центрів

Комплексне освітлення складських приміщень та логістичних центрів

Для забезпечення безперебійності роботи у приміщеннях, зручності обслуговування стелажів, управління складською логістикою необхідно організувати грамотне висвітлення складів. Воно може відрізнятися залежно від категорії складського приміщення та висоти стель.

Зони з висотою стель 3-5 метрів

Використовуються комбінації з лінійних світильників промислових серій, потужних прожекторів, підвісних, евакуаційних і аварійних світильників. Крім відповідності нормам освітленості складу, обов'язковою вимогою є відсутність світлових пульсацій, достатній індекс передачі кольору – CRI>80 та пило-вологозахист на рівні IP65 чи IP66.

Зони з висотою стель 5-12 метрів

Освітлюються за допомогою лінійних промислових світильників, магістральних, підвісних, евакуаційних і аварійних світильників. Додатковою вимогою до світильників для освітлення складських приміщень такого типу є наявність асиметричної чи лінзованої вузькоспрямованої оптики, що забезпечує рівномірність освітлення та обмежує потрапляння прямих світлових променів у поле зору працівників складу.

Зони з висотою стель 12-30 метрів

Застосовуються промислові ліхтарі та світильники з серій підвісних-лінійних світильників, підвісних, евакуаційних і аварійних світильників. Крім відповідності зазначеним вище вимогам, освітлювальні прилади мають бути високопотужними та енергоефективними, здатними працювати в широкому діапазоні температур – від -60 до +80ºС.

Зони
логістичного центру

она навантаження та вивантаження
Зона приймання вантажу, що прийшов
Зони зберігання
Зони сортування та упаковки
Зони з низькими температурами
Офісне приміщення складського комплексу

Замовити
консультацію

Наша команда має досвід розробки проектів освітлення будь-якого масштабу та складності. Фахівці здатні розпочати роботу над проектом на будь-якій стадії його реалізації та ефективно в точно заявлений термін виконати взяті на себе зобов'язання.

Каталог
освітлення
для складу

Підвісні купольні світильники використовуються в приміщеннях з високими стелями, тому можуть застосовуватись для освітлення складів, сховищ і логістичних центрів.

Лінійні магістральні світильники з пило-вологозахищеним ударостійким корпусом ефективні для освітлення складських і господарських просторів.

Аварійні світильники та світлові покажчики розміщуються в ключових для безпеки ділянках простору й служать для забезпечення швидкої та безпечної евакуації персоналу в разі виникнення аварійної ситуації.

Категорія:
Освітлення складських приміщень