170-180 Lm/W

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ І СПЕЦІАЛЬНА ОПТИКА

Спеціально розроблена оптика знижує втрати на розсіювачі, а чипи нового покоління Lumileds разом з високоефективними драйверами Meanwell дозволяють отримати високі значення з ефективності

10 РОКІВ

ГАРАНТІЯ ЗА РАХУНОК НАДІЙНИХ КОМПОНЕНТІВ І СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ

Охолодження корпусу та нові технології світлодіодів дозволяють отримати деградацію світлового потоку менше 20% за 8 років і менше 25% за 10 років безперервної роботи

35%

ЕКОНОМІЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

За рахунок впровадження датчиків руху й освітленості, задавання сценаріїв і автоматичного керування можливо домогтись економії електроенергії від 35 до 80% у залежності від проекту

На промислових об’єктах, складських і логістичних центрах, де стелі вище 3-5 метрів, часто використовуються підвісні промислові світильники. Вони добре виконують завдання з освітлення великих приміщень, істотно виграючи в інших категорій продуктів за рахунок різноманітної оптики, зручної монтажної системи та високої ефективності. В сімействі промислових підвісних світильників компанії Maxus MAHB присутні три серії світильників для різних цілей.

Серія VHB

Вирізняється гладкою поверхнею, здатною самостійно очищуватись, високою ефективністю до 180 лм/Вт, тривалим строком служби (до 10 років гарантії).

Серія EHB

Відрізняється наявністю подвійної асиметричної оптики, яку зручно використовувати для складів, високою ефективністю до 180 лм/Вт, тривалим строком служби (до 10 років гарантії). Чотири види кріплення дозволяють зафіксувати світильник практично на будь-якій поверхні чи опорі.

Серія CHB

Вирізняється допустимою високою потужністю та стійкістю до високих температур до +65° С, що зручно використовувати в промислових виробництвах, високою ефективністю до 170 лм/Вт, тривалим строком служби (до 10 років гарантії). Спеціально розроблене кріплення на ліру дозволяє перетворити цей світильник на світильник прожекторного типу.

Всі види світильників легко автоматизуються за допомогою сенсора руху та/або освітленості, що окремо встановлюється в кожну одиницю, це дозволяє скоротити витрати на електроенергію.

ЗОНИ ЗАСТОСУВАННЯ

Освітлення промислових підприємств
АЗС
Залізничні вузли та переїзди
Аеропорти

Послуги

Проектуємо системи освітлення

Створюємо концепт освітлення, розробляємо проект з дотриманням усіх нормативів. Здійснюємо 3D-моделювання та візуалізацію, перевіряємо всі сценарії освітлення. Пропонуємо системи енергоменеджменту, безпеки та смартізаціі.

Детальніше про розробку світлотехнічного проекту

Підбираємо й комплектуємо

Більше 50-ти прямих контрактів з провідними постачальниками світлотехнічної продукції з Азії та Європи. Енергоефективне освітлення, що відповідає вимогам будівельних і санітарних норм. Своєчасна доставка.

Встановлюємо й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з інсталяції. Забезпечуємо гарантійне й післягарантійне обслуговування.

Світильник MAHB-VHB

Наявність бруду й пилу на радіаторі провокує зниження охолоджувальних здатностей радіаторної частини та підвищення корозійних процесів, що загалом призводить до зниження строку служби світильника. Для вирішення цієї проблеми було розроблено унікальну конструкцію корпусу з ребрами охолодження по периметру світильника, що дозволило зменшити радіаторну частину на пласкому задньому боці приладу. Таким чином вдалося домогтися гладкої поверхні, яка очищується від бруду та пилу під дощами, без втручання персоналу. Вирішивши цю проблему, ми збільшили строк служби світильника.

Характеристики MAHB-VHB

Потужність, Вт:   60/100/120/150/200
Світловий потік, лм:   8400-35000
Ефективність, max лм/Вт:   140/180
Робоча напруга, В:   100-277
Коефіцієнт потужності (Pf):   >0,95
Пульсації,%:   <5%
Номінальна частота, Гц:   50-60
Індекс передачі кольору (CRI):   70/80
Корельована колірна температура (CCT), K:   3000/4000/5000
Кут розсіювання (Beam Angle), °:   60/90/120/Асиметрик
Виробник і тип світлодіода:   Lumiled
Виробник драйвера:   Meanwell
Колір корпусу:   Чорний/ Темно-сірий/ Білий
Матеріал корпусу:   Алюміній
Способи монтажу:   Кріплення на гак
Робоча температура, С°:   від -30° до +50°
Ступінь захисту від пилу та вологи (IP):   65
Клас ударостійкості (IK):   10
Гарантія, років:   5/8/10
Ресурс роботи, г:   До 180 000

КСС

Габарити світильника

Світильник MAHB-EHB

Світильники даної серії мають широкий набір способів монтажу, й можуть бути встановлені практично на будь-яку поверхню. Доступні кріплення на гак, на ліру, на підвіс і на трубу. Завдяки високому рівню захисту від пилу та вологи ці моделі також можуть використовуватися в якості вуличних світильників.

Характеристики MAHB-EHB

Потужність, Вт: 75/100/120/145/180
Світловий потік, лм: 10500-33400
Ефективність, max лм/Вт: 140/180
Робоча напруга, В: 100-277
Коефіцієнт потужності (Pf): >0,95
Пульсації,%: <5%
Номінальна частота, Гц: 50-60
Індекс передачі кольору (CRI): 70/80
Корельована колірна температура (CCT), K: 3000/4000/5000
Кут розсіювання (Beam Angle), °: 60/90/120/Асиметрик
Виробник і тип світлодіода: Lumiled
Виробник драйвера: Meanwell
Колір корпусу: Чорний/ Темно-сірий/ Білий
Матеріал корпусу: Алюміній
Способи монтажу: Кріплення на гак / на ліру / на стовп/ на підвіс
Робоча температура, С°: від -30° до +50°
Ступінь захисту від пилу та вологи (IP): 65
Клас ударостійкості (IK): 10
Гарантія, років: 5/8/10
Ресурс роботи, г: до 180 000

КСС

СИСТЕМИ МОНТАЖУ

Габарити світильника

Світильник MAHB-CHB

Оскільки серія СНВ була розроблена для продуктів великої потужності, експлуатація яких буде здійснюватись за високих температур, до системи охолодження було висунуто високі вимоги. В ході розробки рішення був створений розділений корпус, що дозволяє охолоджувати плато світлодіодів максимально ефективно, високотемпературна модифікація має вертикальне розташування драйвера. Це дозволило експлуатувати виріб за температур вище 60°С.

Характеристики MAHB-CHB

Потужність, Вт: 150/200/240/320
Світловий потік, лм: 21000-57600
Ефективність, max лм/Вт: 140/170
Робоча напруга, В: 100-277
Коефіцієнт потужності (Pf): >0,95
Пульсації,%: <5%
Номінальна частота, Гц: 50-60
Індекс передачі кольору (CRI): 70/80
Корельована колірна температура (CCT), K: 3000/4000/5000
Кут розсіювання (Beam Angle), °: 60/90/120/Асиметрик
Виробник і тип світлодіода: Lumiled
Виробник драйвера: Meanwell
Колір корпусу: Чорний/ Темно-сірий/ Білий
Матеріал корпусу: Алюміній
Способи монтажу: Кріплення на гак / на ліру (прожекторного типу)
Робоча температура, С°: від -30° до +65°
Ступінь захисту від пилу та вологи (IP): 65
Клас ударостійкості (IK): 10
Гарантія, років: 5/8/10
Ресурс роботи, г: до 180 000

КСС

Габарити світильника

Деградація чипів

Особлива конструкція корпусу й оптимальний розподіл навантаження на світлодіоди дозволяють витримувати їх робочу температуру на рівні 55-65°С.

На графіку (див. рис.) представлено результат тестування світлодіодів. По осі х вказано час роботи світлодіодів, по осі у – світловий потік LED в процентному співвідношенні. При цьому синя крива демонструє рівень зміни світлового потоку при роботі світлодіодів в умовах оптимальної температури – 55°С, зелена – 85°С, червона – 105°С.

Графік показує, що деградація світлового потоку за період у 72 тис. годин, що відповідає 8-ми рокам безперервної роботи світильника, не перевищує 20%. За період у 100 тис. годин (11 років безперервної роботи) – світловий потік знижується не більше ніж на 25%. Відтак, при коректному проведенні світлотехнічних розрахунків і дотриманні оптимальних умов експлуатації освітлювального приладу, рівень освітленості на поверхні території, що освітлюється світильником, через 10 років роботи буде відповідати нормам і стандартам ДБН.

Детально ознайомитися зі звітом LM-80 про параметри роботи світлодіодів ви можете, перейшовши за посиланням.

Додаткові аксесуари

Датчик руху
Алюмінієвий рефлектор
Датчик освітленості
Кабель
Рефлектор
Конектор

Автоматизація

Існує декілька рішень з автоматизації для даних систем:

Автоматизація через датчик руху, який вбудовується до корпусу світильника. При такому рішенні освітлення може включатися на максимальну потужність при появі рухомих об’єктів у зоні дії світильника (до 15 метрів), а решту часу працювати на 20% чи не працювати взагалі. Тоді можливо домогтись істотної економії – до 80 % електроенергії.

Другий спосіб автоматизувати систему – це вбудований датчик освітленості. Світильник при зниженні зовнішнього рівня освітленості реагує й збільшує світловий потік частково чи повністю. Таке рішення буде економним у випадку, коли включення/вимкнення групи світильників здійснюється не автоматично, а також у приміщеннях з вікнами чи на відкритих майданчиках.

Найбільш функціональним рішенням є автоматизація всієї системи на базі одного програмного забезпечення. В такому випадку з’являється можливість задавати сценарії групі світильників, керувати групою чи одним світильником, здійснювати моніторинг роботи світильників і витрат електроенергії. Детальна інформація буде надана за запитом.

Сукупна вартість володіння обладнанням

Було зроблено розрахунок проекту освітлення логістичного центру загальною площею 8000 квадратних метрів з вимогою рівня освітленості 250 lux на підлозі. При розрахунку використовувалися світильники серії MAHB-VHB. Для порівняння бралися LED світильники інших компаній – дешевий, середній та преміальний цінові сегменти.

Вище наведено графік окупності інвестицій. На графіку по осі х представлено час у роках, який відповідає гарантійному періоду продукту MAST-VHB. На осі у – загальна вартість проекту, з урахуванням ціни продукту, вартості монтажних робіт і витрат на електроенергію.

Для розрахунку вартості проекту використовувалися наступні параметри:

  • Ринкова вартість монтажу одного світильника становить приблизно 250 грн./од.;
  • Світильники, що відпрацювали 2 своїх гарантійних періоди, не забезпечують рівень освітленості, прописаний у ДБН – отже, потребують заміни;
  • Значення вартості електроенергії взяті з офіційних джерел. Розрахунок підвищення вартості електроенергії прийнятий на рівні 15% на рік;
  • Час роботи світильника – 20 годин на добу, 365 днів на рік.

Згідно з розрахунком, графік якого наведено вище, на осі у в нульовій точці за часом позначено первинну вартість проекту з урахуванням ціни світильників і монтажних робіт. Криві зростають через витрати на електроенергію та заміну світильників.

З графіка видно, що з урахуванням усіх витрат на проект, світильники серії MAHB-VHB стають найвигіднішими для власника вже на 3-му році експлуатації. Очевидно, що за час гарантійного періоду MAHB-VHB витрати на його утримання на 35% нижче, ніж у будь-якого альтернативного проекту.

Співробітництво

Проектантам

Підбираємо продукти відповідно до проекту з дотриманням усіх специфікацій.

Індивідуальна комерційна політика.

Девелоперам

Комплектуємо будь-який об’єкт будівництва системами освітлення та автоматизації. Забезпечуємо перевірку, доставку, установку, гарантійне й післягарантійне обслуговування.

Гнучка цінова політика.

Категорія:
Серія промислових світильників MAHB