Безпека

Найнадійніша система безпеки

Високошвидкісний шведський FPC сенсор забезпечує швидкість розпізнавання менше 1 сек

Керування

Зручна система керування

Для розблокування замка може бути використано 6 способів доступу

Автономність

455 днів автономної роботи

Збільшений батарейний відсік і оптимізоване енергоспоживання забезпечує час автономної роботи до 455 днів

MAXUS SMART LOCK – це пристрій безпеки нового покоління, що поєднує в собі функціонал замків з системами безключового доступу та інтелектуальної безпеки. Такі пристрої забезпечують не лише безпеку, але й додатковий комфорт від використання замку. Механічний циліндр замка – це основна вразлива частина замка, але тепер користувачеві не потрібні ключі для розблокування дверей. Для розблокування MAXUS SMART LOCK може бути використано 6 способів доступу: за відбитком пальця, динамічний і статичний цифровий пароль, RFID картка, розблокування через Bluetooth, віддалене розблокування через додаток і, як аварійне, може бути застосоване розблокування ключем.

Крім багатого функціоналу, замки мають преміальний зовнішній вигляд. У замках використовуються натуральні матеріали – алюміній, неіржавіюча сталь, загартоване скло, які роблять замок не лише вандалостійким, а й забезпечують тактильне та візуальне задоволення при його використанні.

Крім можливості безключового доступу, замок забезпечує додатковий комфорт від експлуатації через можливість надання віртуальних ключів (динамічних паролів), які будуть діяти в певний час або певну кількість разів. Завдяки цьому ваші родичі чи обслуговуючий персонал зможуть отримувати доступ до приміщення без вашої присутності, проте ви завжди будете повідомлені про те, хто й коли розблокував двері.

Й, нарешті, величезну перевагу ви зможете відчути при інтеграції MAXUS SMART LOCK з іншими пристроями розумного дому, оскільки саме це дозволить вам налаштовувати певні сценарії саме під себе. Наприклад, вранці при виході на роботу й закриванні замка, система автоматично відключає світло й електроприлади в будинку, переводить систему підтримки клімату в економний режим і ставить об’єкт під охорону. А при поверненні з роботи ввечері, ввімкне вам світло, улюблену музику чи телеканал і виставить комфортну температуру в усіх приміщеннях.

Зони застосування

Будинки та квартири
Готелі та готельні номери
Офіси та кабінети
Складські приміщення

SMART замок

 • Високошвидкісний FPC сенсор з високою роздільною здатністю, похибка розпізнання – 0,001%;
 • Новий процесор CORTEX-M4 дозволив підвищити швидкість обробки інформації до 5 разів;
 • 128-бітний AES алгоритм шифрування надійно захищає канал зв’язку між замком і ZigBee хабом;
 • Збільшений батарейний відсік і оптимізоване енергоспоживання дозволило підвищити час автономної роботи до 455 днів, при регулярному використанні замка;
 • Замок має датчики розпізнавання зовнішнього впливу: датчик наявності ключа; датчики стану механізму; датчик відкриття лицьової панелі; датчик тиску на ручку тощо;
 • 6 варіантів відкриття замка роблять замок універсальним і надають користувачеві можливість комбінувати групи доступу;
 • Журнал доступу до приміщення дозволяє вести облік доступу дозволених користувачів.

Серія розумних замків KAADAS

KAADAS K9
KAADAS RX-D
KAADAS L7
KAADAS 8100

Загальні технічні характеристики

Матеріал корпусу Алюмінієвий сплав
Розмір урізки для встановлення 824С
Ригель з неіржавіючої сталі Так
Вертикальний ригель Ні
Голосовий помічник Так
Сторона встановлення Універсальна
Аварійний циліндр відкриття (клас) Super B
Датчик відбитків пальців Напівпровідниковий FPC сенсор
Кількість збережених відбитків  100
Тип картки Mifare/13.56MHz
Кількість збережених карток 100
Кодова панель Сенсорна
Довжина пароля 6-12 символів
Кількість збережених кодів 11 (1 Майстер код; 10 кодів користувачів)
Робоча напруга DC 6V
Тип живлення 4 АA Alkaline Batteries
Робоча температура від -20 до +60°C
Аварійне живлення 5V Micro USB
Робочі параметри вологості 20-90
loT Connection Maxus Smart
Тип дверей Дерев’яні, Антивандальні, Сталеві
Товщина дверей (мм) 88-120

Безпека

При використанні MAXUS SMART LOCK, небезпека злому знижується в декілька разів з наступних причин:

 • Зв’язок з пристроєм користувача здійснюється завдяки використанню бездротового протоколу й захищається криптографічним ключем AES 128. Така система шифрування застосовується в банківській галузі та секторі пристроїв безпеки;
 • Механічна частина замка – прихована від очей оточуючих і розташована в незручному для доступу місці;
 • Замок має додаткові датчики. В разі несанкціонованого впливу, замок розпізнає спробу злому й повідомить про це користувача чи запустить протокол безпеки, прописаний користувачем для подібних ситуацій (наприклад, автоматично запустить сирену, щоб відлякнути злодіїв);
 • В якості датчика зчитування відбитків пальців застосовується шведський FPC сенсор, аналогічний тим, що використовуються в телефонах провідних виробників: IPHONE чи SAMSUNG.

Керування та контроль

Крім можливості безключового доступу, замок забезпечує додатковий комфорт від експлуатації через можливість надання віртуальних ключів (динамічних паролів), які будуть діяти в певний час або певну кількість разів. Завдяки цьому ваші родичі чи обслуговуючий персонал зможуть отримувати доступ до приміщення без вашої присутності, проте ви завжди будете повідомлені про те, хто й коли розблокував двері.

PIN код
Відбиток
Bluetooth
RFID картка
Ключ
Додаток

Автономність

Завдяки збільшеному батарейному відсіку та інтелектуальному алгоритму з низьким енергоспоживанням, час автономної роботи становить 455 днів, що робить захист більш надійним.

Файли для скачування

Характеристики

Продукти цієї категорії

Категорія:
SMART замки