RoomSet

RoomSet – це сучасна автономна система керування освітленням компанії Helvar. Вона призначена для однотипних приміщень: класи, конференц-зали, лікарняні палати та інші. Система освітлення RoomSet відразу готова до роботи й уводиться до експлуатації за допомогою інтуїтивно зрозумілого додатку RoomSet. Тепер ви можете в рекордно короткий час і з мінімальними витратами створювати персоналізовані сценарії освітлення та насолоджуватися перевагами інтелектуального керування освітленням у своїх приміщеннях.

Простота встановлення
Економічність
Масштабованість
Комфорт

Простота встановлення

Завдяки автоматичному налаштуванню керування фахівець з монтажу зможе здійснити швидке встановлення без необхідності налаштовувати параметри, оскільки пристрій самостійно знаходить все адресовані перемикачі, датчики та світильники DALI.

Економічність

У додатку RoomSet можна копіювати конфігурації приміщень, що дозволяє вводити в експлуатацію велику кількість приміщень швидше й, отже, більш економічно.

Масштабованість

За допомогою RoomSet ви можете настроїти освітлення в одній кімнаті за лічені хвилини, а потім – і тисячі інших, одним рухом пальця. Налаштування сцен освітлення через інтуїтивно зрозумілий додаток на планшеті – немає нічого простішого.

Комфорт

Можливість створення індивідуальних колірних температур для різних сценаріїв. У кожен час доби нам потрібно світло різної температури для доброго самопочуття. Й тепер можна створювати сценарії, покликані підвищувати активність і покращувати самопочуття з ранку до вечора.

Стандартний RoomSet

Ідеальне рішення для дооснащення, в якому ви можете використовувати існуючі настінні панелі з нашим Bluetooth-мультисенсором і компактним блоком живлення DALI.

RoomSet зі сценаріями

Ідеальне рішення для нових інсталяцій, з настінною панеллю з семи клавіш, яку можна використовувати для створення персоналізованих сцен освітлення.

Бездротовий RoomSet

Найбільш передове рішення для приміщень, яке включає в себе бездротову панель керування Bluetooth, що забезпечує повне керування освітленням з будь-якої точки кімнати без додаткової проводки.

Додаток RoomSet