Imagine

Helvar IMAGINE – добре відома система керування освітленням. Інтелектуальні технології, що використовуються в ній, допомагають створити комфортні умови, а також гарантують ефективність і масштабованість у різних галузях застосування. Imagine, провідна система керування та контролю освітлення, створена з урахуванням галузевих стандартів і вимог, що пред’являються до простоти інсталяції та інтеграції.

Масштабованість і економічність

Проектування освітлення для забезпечення гарного самопочуття

Система Imagine компанії Helvar створена не лише для приміщень, а й для людей. Освітлення необхідно. Воно відіграє важливу роль там, де люди вчаться, працюють і лікуються. Освітлення визначає добові біоритми та допомагає уникнути несприятливих наслідків нестачі світла в осінньо-зимовий період.

Завдяки орієнтованим на користувачів інтерфейсам і засобам автоматизації в Imagine поєднуються комфорт і ефективність. Велике значення можуть мати зовсім прості функції, наприклад, автоматичне підсвічування шляхів виходу, коли в сусідніх приміщеннях все ще працюють люди.

Висока ефективність та інтелектуальна економія енергії

Ми можемо допомогти скоротити витрати на електроенергію. Досягти цього дозволяють такі функції, як виявлення присутності (знижує обсяг енергоспоживання) та інтелектуальні аналітичні звіти (показують, як можна заощадити електроенергію).

Система Helvar Imagine Router з технологією Helvar Insights генерує звіти про відвідуваність, щоб показати, як експлуатується будівля. Це дає, крім всього іншого, можливість виявляти приміщення, які використовуються неефективно. Звіти створюються з урахуванням даних, отриманих від сучасного датчика присутності.

Інтелектуальна система з розширеними можливостями та простотою підключення

З легкістю виконуйте інтеграцію з іншими локальними чи хмарними системами. Керуйте освітленням і регулюйте настройки локально чи віддалено. У вас буде повний контроль над усіма приміщеннями!

Система, що безперервно вдосконалюється й стає більш ефективною завдяки платформі Інтернету речей і хмарних обчислень компанії Helvar. Інтелектуальні функції, наприклад, звіти про тайм-аут PIR, дозволяють дізнатися, як використовуються приміщення, й надають інформацію про можливість оптимізації часу очікування датчиків для підвищення ефективності, не доставивши при цьому незручностей людям.

Інтерфейс uSee

Інтерфейс uSee підключається до роутерної системи, автоматично знаходить пристрої системи та зчитує всю інформацію щодо груп та сценаріїв освітлення. За його допомогою можна включати та редагувати світлові сцени, контролювати енергоспоживання, створювати розклади та переглядати результати тестувань аварійного освітлення, налаштовувати сповіщення щодо необхідності проведення техобслуговування в разі виходів світильників з ладу чи закінчення строку їхньої служби. Можливість використання назв груп російською мовою дозволяє спростити роботу з системою освітлення.

Додаток для смартфонів і планшетів