ActiveAhead 2-го поколения

Бездротова система освітлення HELVAR ActiveAhead® – це по-справжньому інтелектуальне, масштабоване рішення. Ця система має унікальні можливості самонавчання, що робить її настроювання легким, а використання – максимально ефективним. Система ActiveAhead безперервно навчається, розпізнаючи та запам’ятовуючи шаблони використання приміщень. Вона сприяє комфорту перебування у вашому мінливому просторі, оптимізуючи його функціональні характеристики. Це рішення ідеально підходить для офісних і складських приміщень, а також сходів і критих просторів для паркування.

Моніторинг і самонавчання

Самонавчання та підвищений комфорт

Вузли системи ActiveAhead об’єднані бездротовою мережею та відстежують використання простору за допомогою інтелектуального алгоритму. Світильники збирають дані як зі встановлених на них датчиків, так і з світильників, що їх оточують. Вони також реагують на кількість природного світла в просторі. Інтелектуальна система освітлення регулює рівень освітленості так, щоб він залишався оптимальним для користувача, постійно адаптуючись до змін.

Енергоефективні рішення для будівель

У порівнянні зі світлодіодним світильником з вимикачем система ActiveAhead забезпечує абсолютно новий рівень комфорту та істотну економію електроенергії.

Система приглушує світло предиктивно, виходячи з накопичених і проаналізованих даних про використання простору. На додаток до цього вузли інтелектуально реагують на поточне використання простору, регулюючи яскравість освітлення та сприяючи економії електроенергії.

Просте та швидке встановлення

Світильники з підтримкою ActiveAhead дуже прості у встановленні. Просто розташуйте світильники в потрібних місцях і ввімкніть електроживлення. Додаткової керуючої проводки, програмування й конфігурування не знадобиться. За бажанням можна встановити мобільний додаток ActiveAhead для додаткової настройки системи та об’єднання світильників у групи. Безперервне навчання системи означає, що освітлення налаштовується автоматично без необхідності змінювати конфігурацію вручну.

Перспективне хмарне рішення

Професійні технології аналізу даних допоможуть знизити витрати на експлуатацію будівлі та поліпшити якість життя. Інтелектуально кероване освітлення підвищить безпеку та комфорт присутніх в будівлі людей.

Система ActiveAhead розроблена для майбутнього, де технології аналізу даних роблять життя людей кращим. Вона відкриває шлях до сервісу нового рівня, який поліпшить ефективність будівель і забезпечить постійний комфорт за рахунок цілодобового моніторингу та технічного обслуговування.

Вузли ActiveAhead

Постійний моніторинг і навчання – головні переваги цих вузлів. Вузли ActiveAhead обмінюються даними через мережу Bluetooth. Вони прогнозують, де незабаром знадобиться забезпечити освітлення. З моменту першого підключення кожен вузол ActiveAhead починає самонавчання, й цей процес ніколи не припиняється.

Стандартний вузол ActiveAhead

Невеликий вузол ActiveAhead з функцією самонавчання, який можна вбудувати до світильника.

Вузол ActiveAhead Advanced

При використанні цього простого у встановленні вузла, стандартні світильники DALI набувають функцій ActiveAhead.

Мобільні додатки