Енергоменеджмент

Енергоменеджмент – спосіб керування споживанням електроенергії на підприємстві, що сприяє істотній оптимізації обсягу енергетичних витрат. Основним інструментом енергоменеджменту є енергетичний аудит, що дозволяє оцінити фактичну ефективність використання ресурсів і розробити комплекс заходів для скорочення невиправданих витрат.

Системою енергоменеджменту називають комплекс взаємопов’язаних елементів підприємства, що взаємодіють між собою, метою якого є вироблення раціональної енергетичної політики, постановка цілей та розробка заходів для їх досягнення. Завдяки енергоменеджменту можна значно скоротити витрати електроенергії без істотних фінансових вкладень.

Ключові переваги

Скорочення обсягу енергоресурсів, що споживаються

Завдяки нашим рішенням ви зможете знизити регулярні витрати електроенергії на освітлення до 75%.

Керування освітленням

Система дозволяє користувачеві керувати та гнучко налаштовувати освітлення, як у будь-якому окремому приміщенні, так і в будівлі в цілому. Можливість будувати автоматичні сценарії, що враховують рівень природної освітленості та присутність людей, робить освітлення ефективним і економним.

Моніторинг енергоспоживання

Використання системи енергоменеджменту дозволяє контролювати рівень енергоспоживання обладнання в режимі реального часу й отримувати звіти за різні періоди часу.

Консолідація накопичених даних

Система забезпечує можливість збору даних і формування звітів щодо спожитої енергії та функціонального стану світильників, а також іншої інформації, яка дозволяє контролювати та оптимізувати роботу освітлювальної системи.

Вигоди від енергоефективних систем освітлення

Приріст продуктивності
Скорочення витрат на електроенергію
Зниження ймовірності аварійних ситуацій

Найкращі рішення для будь-якого простору

MAXUS пропонує комплексні рішення з проектування та інсталяції систем керування освітленням і контролю енерговитрат, що базуються на обладнанні фінського виробника Helvar. Широкий асортимент надійного й високоякісного обладнання, яке можна масштабувати, дозволяє знайти найкраще рішення для будь-якого об’єкта.