Зони у вуличному освітленні

Зони в вуличному освітленні

Широкий асортимент освітлювальних приладів MAXUS assistance дозволяє створювати гнучкі концепції вуличного освітлення для різних зон, поєднуючи ефективність з високим рівнем візуального комфорту.

Автоматичне керування дає можливість організувати активні динамічні сценарії освітлення, що найкраще підходять для окремих просторів у певний час доби.

Міські вулиці та площі

Привабливе вдень, яскраве вночі: світлове рішення, спроектоване для вуличного освітлення, має не тільки створювати безпечні умови, але й ідеально вписуватися в архітектурне середовище, поширювати позитивну атмосферу та підвищувати якість життя. Ось чому наші стандарти якості щодо дизайну світильників є вкрай високими. Завдяки новітнім світлодіодним технологіям MAXUS забезпечує найвищий рівень якості та економічної ефективності вуличного освітлення.

Привабливі площі та пішохідні зони сприяють економічній активності, створюють унікальну атмосферу й допомагають поліпшити імідж міста. Освітленість міських просторів підвищує не лише рівень комфорту городян, але й рівень безпеки, активно сприяючи зниженню злочинності.

Дороги та пішохідні переходи

Якісне освітлення великих магістралей і проспектів – обов’язкова умова безпечного пересування транспорту. Освітлення має бути досить яскравим і рівномірним, щоб водії транспортних засобів і пішоходи могли вільно орієнтуватися, пересуваючись у темний час доби. Освітлювальні прилади для автодоріг і автомагістралей повинні мати високу ефективність, відмовостійкість, грозозахист і бути стійкими до вітрових навантажень. Мають бути екологічно чистими та економічними, а також потребувати мінімального технічного обслуговування й автоматизації.

Зони підвищеної небезпеки, такі як пішохідні переходи та перехрестя, вимагають більшої уваги з боку всіх учасників дорожнього руху і, відтак, потребують кращого освітлення. Ці зони мають бути освітлені так, щоб пішоходів, що йдуть переходом або чекають на узбіччі дороги, було добре видно в будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

Велосипедні та пішохідні доріжки

Велосипедні доріжки стають неодмінним атрибутом будь-якого сучасного міста. В міських районах зі значним велосипедним рухом вимоги до велосипедних доріжок такі ж високі, як і до автомобільних доріг. Однорідне освітлення, достатній рівень освітленості та усунення відблисків є обов’язковими вимогами, оскільки таке освітлення забезпечує максимальну економію при експлуатації.

Основне завдання освітлення пішохідних доріжок – забезпечити безпечне й комфортне пересування людей у темний час доби. Висока якість світла, що забезпечує легку орієнтацію й безпечне використання доріжок людьми, стає основним критерієм вибору. Також важливі високий ступінь захисту світлотехнічних рішень та висока якість матеріалів, з яких вони виготовлені, це дозволяє світильникам залишатися стійкими до атмосферних впливів і протистояти їм у довгостроковій перспективі. Найкращим варіантом організації освітлення пішохідних доріжок є такий, у якому світильники гармонійно поєднуються за стилем і формою конструкції з архітектурою та дизайном екстер’єру.

Стадіони та залізничні платформи

Штучне освітлення грає важливу роль у роботі об’єктів спортивного сектору. Змагання й тренування в різних видах спорту потребують високого рівня освітленості, що має досягатися за будь-яких погодних умов. Світлодіодні системи MAXUS мають високий рівень енергоефективності та надійності, вони здатні забезпечити ідеальні візуальні умови.

Світлові рішення, що застосовуються для освітлення залізничної інфраструктури, повинні відповідати не лише встановленим стандартам, а й прийнятій концепції дизайну. Наша компанія пропонує широкий асортимент високоякісних і енергоефективних світлових рішень, які точно відповідають потребам залізничного транспорту: освітлювальні прилади для залізничних платформ, залів, підземних переходів та інших дільниць залізничної інфраструктури.

Зони паркування

Безпека та орієнтування в просторі мають першорядне значення при організації освітлення паркувальних зон. Тож освітлювальні прилади, що використовуються у цій зоні, чи то щоглові світильники для відкритих просторів чи світильники, встановлені під навісами, мають не лише забезпечувати максимальну якість світла, а й ефективно функціонувати в екстремальних умовах у довгостроковій перспективі.

Фасади та вхідні групи будівель

Взаємодія розсіяного та спрямованого світла дозволяє акцентуватися на привабливих деталях архітектури чи виділити всю будівлю повністю. Оптимальне освітлення вивісок і вхідних груп важливе для забезпечення швидкої та простої орієнтації відвідувачів. Кольорове підсвічування фасаду дає можливість створювати привабливі варіанти дизайну для особливих випадків.

Освітлення вхідної групи – складна задача. Світло має створювати приємну й привабливу загальну атмосферу, в якій відвідувачі почувалися б бажаними гостями. В той же час, освітлення має бути досить яскравим, аби люди могли легко орієнтуватися в просторі. Комбінація настінних світильників і стельових світильників, розташованих безпосередньо над входом, чудово підходить для вирішення цього завдання.

ТОП продукти сегмента