Вуличне освітлення

Вуличне
освітлення

Проектування й автоматизація вуличного, паркового, архітектурного та інших видів екстер’єрного освітлення.

Автоматизація

Дистанційне керування

Впровадження систем автоматизації вуличного освітлення дозволяє дистанційно керувати роботою світильників, автоматично змінювати їхню яскравість у залежності від рівня природного освітлення, контролювати коректність роботи обладнання та збирати дані про енергоспоживання освітлювальних приладів.

Економія

Економить від 15 до 50% електроенергії, в порівнянні з класичними LED світильниками, за рахунок введення сценаріїв зміні яскравості світильників, прив’язки до датчиків руху та зниження експлуатаційних витрат.

Комфорт

Дозволяє вуличному освітленню адаптуватися до мінливих умов середовища, забезпечує безпеку руху транспорту, підвищує комфорт мешканців та сприяє зниженню рівня злочинності.

Послуги

Проектуємо системи освітлення

Створюємо концепт освітлення, розробляємо проект з дотриманням усіх нормативів. Здійснюємо 3D-моделювання та візуалізацію, перевіряємо всі сценарії освітлення. Пропонуємо системи енергоменеджменту, безпеки та смартізаціі.

Детальніше про розробку світлотехнічного проекту

Підбираємо й комплектуємо

Більше 50-ти прямих контрактів з провідними постачальниками світлотехнічної продукції з Азії та Європи. Енергоефективні світильники з гарантією до 10 років. Своєчасна доставка.

Встановлюємо й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з інсталяції. Забезпечуємо гарантійне й післягарантійне обслуговування.

Найвищий ROI за проектом

За рахунок максимально ефективних продуктів, систем керування та енергоменеджменту забезпечуємо найшвидшу окупність інвестицій.

Ефективні продукти

Ефективність до 170 лм/Вт, гарантія до 10-ти років

Системи керування та енергоменеджменту

SMART системи та системи енергоменеджменту HELVAR

Гнучка цінова політика

Прямі контракти з провідними виробниками світлотехніки

Каталог продуктів

Вуличні світильники

Світильники вуличного освітлення використовуються для освітлення пішохідних зон, дворів і паркінгів, вулиць міст і автомагістралей.

Паркові світильники

Енергоефективні світильники естетичного дизайну, що застосовуються для освітлення пішохідних і велосипедних доріжок, парків і скверів.

Архітектурні світильники

Світильники, що використовуються для декоративного підсвічування фасадів будівель і архітектурних визначних місць.

Співробітництво

Дизайнерам і архітекторам

Широкий вибір декоративних, функціональних і архітектурних вуличних світлодіодних світильників. Експертна консультація з підбору продуктів.

Індивідуальна комерційна політика.

Проектантам

Підбираємо продукти відповідно до проекту з дотриманням усіх специфікацій.

Індивідуальна комерційна політика.

Девелоперам

Комплектуємо будь-який об’єкт будівництва системами освітлення та автоматизації. Забезпечуємо перевірку, доставку, установку, гарантійне й післягарантійне обслуговування.

Гнучка цінова політика.