Медіафасади зони

Медіафасади
застосування

Відкриваємо необмежені можливості
для втілень найяскравіших і сміливих фантазій.

Готелі та ресторани

На сьогодні встановлені медіафасади вже стали обов’язковими атрибутами провідних об’єктів готельно-ресторанного бізнесу, адже вони привертають увагу клієнтів і підвищують відвідуваність закладу. Використання медіатехнологій дозволяє підкреслити елітний статус готелів та ресторанів, створити унікальний дизайн і неповторну атмосферу не лише всередині, а й зовні закладу.

Бізнес-центри та офісні будівлі

Декорування фасаду бізнес-центру виділяє його з ряду інших офісних будівель, підкреслює високий статус і підвищує престижність розташованих у ньому площ. Медіафасади можуть використовуватися не лише для створення унікального дизайну будівлі, але й у якості рекламного майданчика, який підвищує впізнаваність брендів і щодня інформує потенційних клієнтів про продукцію, яка пропонується, чи послуги, що надаються.

ТРЦ та супермаркети

Встановлення медіафасаду – істотна перевага для будь-якого супермаркету чи торговельно-розважального комплексу. Крім залучення додаткових клієнтів, екрани дозволяють швидко й ефективно просувати рекламний продукт. Анімаційна реклама викликає значно більшу зацікавленість потенційних клієнтів, ніж статична, тож екран медіафасаду – ідеальний рекламний майданчик, що приносить власникам будівлі додатковий заробіток з боку рекламодавців.

Застосування медіаскла розширює можливості дизайну інтер’єру й дозволяє використовувати вітрини та скляні частини ескалаторів у якості додаткових рекламних просторів, що виводять інформаційні та рекламні ролики безпосередньо на скляну поверхню.

Виставкові центри та автосалони

Виставкові центри та автосалони активно застосовують медіатехнології, щоб найкращим чином продемонструвати продукцію, яку вони пропонують. Встановлений на будівлю медіафасад відкриває найширші можливості для просування різних марок і брендів автомобілів, дозволяє створювати презентаційні відеоролики з якісним графічним зображенням. Незвичайний дизайн будівлі, що забезпечує медіафасад, привертає увагу потенційних клієнтів, підвищує відвідуваність і, відповідно, обсяг продажів.

В оформленні автосалонів особливо виграшним буває використання медіаскла, яке перетворює вітрини, скляні перегородки та інші відповідні поверхні на потужне візуальне й інтерактивне середовище, що додає інтер’єру виразності та стилю.

Житлові комплекси

Використання медіафасадів для створення унікального вигляду будівлі давно перестало бути атрибутом виключно об’єктів комерційної нерухомості. Безперечні переваги медіатехнологій вже повною мірою оцінили архітектори та дизайнери житлових будинків.

Медіафасади повністю перетворюють дизайн будівлі, роблять його особливим і незабутнім. Професійний розрахунок проекту та якість обладнання не допускають потрапляння світла у внутрішні житлові простори.

Спорткомплекси та стадіони

Завдяки гнучкості та рухомий структурі, медіафасади успішно зарекомендували себе в оформленні стадіонів і спортивних комплексів. Використання медіафасадів не тільки перетворює спорткомплекс на унікальний арт-об’єкт, але й дає можливість транслювати перебіг спортивних заходів у режимі реального часу.

Міська інфраструктура

Динамічне архітектурне освітлення пам’ятників, скверів, коліс огляду, фонтанів та інших визначних об’єктів міської інфраструктури – прекрасний спосіб привернути до них увагу городян і туристів.

За допомогою архітектурного освітлення дизайнери створюють окремі унікальні образи пам’яток архітектури, перетворюючи їх на «візитні картки» міста. Грамотне колірне підсвічування дозволяє підкреслити художні, естетичні якості визначних пам’яток міста, виразити основну ідею, яку вклав у своє творіння скульптор або архітектор, і наочно донести її до глядача.

Категорія:
Медіафасади зони