Медіафасади

Медіафасади

Проектуємо медіафасади різного формату, площа медіаконструкцій обмежена виключно розміром будівлі.

Унікальний образ будівлі

Привернення уваги
відвідувачів

Нові можливості в галузі архітектури та дизайну. Медіафасади змінюють поверхню будинку, перетворюючи її на яскраву картину, й роблять навколишній простір індивідуальним та привабливим.

Інструмент
світлодизайну

Підвищення відвідуваності клієнтів

Формування унікального архітектурного стилю, можливість створення динамічних образів фасадів будівель. Зовнішні екрани стають частиною художньої інсталяції, перетворюючи пересічну будівлю в архітектурну домінанту та видатний арт-об’єкт.

Засіб
комунікації

Ефективність просування рекламного продукту

Медіафасади виконують інформативні функції, демонструючи рекламні ролики про різну продукцію, акційні пропозиції та знижки.

Послуги

Проектуємо медіафасади

Створюємо концепт анімації медіафасаду. Оформлюємо робочу документацію, програмуємо сценарії анімації та освітлення відповідно до затвердженого концепту.

Підбираємо й комплектуємо

Прямі контракти з провідними постачальниками продукції для оформлення фасадів будівель з Азії та Європи. Підбір продуктів з урахуванням усіх специфічних вимог. Своєчасна інсталяція.

Встановлюємо й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з інсталяції. Забезпечуємо гарантійне обслуговування.

Співробітництво

Дизайнерам і архітекторам

Створюємо концепт медіафасаду. Експертна консультація з розробки концепту анімації.

Індивідуальна комерційна політика.

Девелоперам

Створюємо концепт медіафасаду. Надаємо експертну консультацію з розробки концепту анімації. Забезпечуємо динамічне архітектурне освітлення будь-якого об’єкта. Встановлюємо й підключаємо обладнання, виконуємо перевірку роботи системи та виконання запрограмованих сценаріїв. Забезпечуємо гарантійне обслуговування.

Гнучка цінова політика.

Як замовити медіафасад

01. Обрати місце для інсталяції медіафасаду.

02. Надати менеджеру основну інформацію про місце розміщення та завдання конструкції, отримати комерційну пропозицію з варіантами концепту медіафасаду.

03. Укласти договір з компанією.

04. Після укладення договору розробляється робоча документація з інсталяції, підключення й налаштування системи.