Зонування

Зонування

Готельно-ресторанні комплекси поєднують у собі різноманітні простори, вимоги до освітлення в яких істотно відрізняються. Широкий асортимент освітлювальної продукції MAXUS дозволить вам обрати найкраще рішення для освітлення будь-якої зони об’єкта HoReCa, щоб створити в ній необхідну атмосферу.

Ресепшен

Перше враження про готель складається зі стійки реєстрації (ресепшена), що слугує свого роду «візитною карткою» об’єкта. Доброзичливий персонал і комфортне освітлення сприяють створенню у відвідувачів позитивного враження щодо готелю. Також ресепшн – зона підвищеної відповідальності, отже, для найкращого виконання своїх обов’язків, персоналу, крім основного, знадобиться ще й якісне функціональне освітлення.

Коридори

Освітлення в коридорах має не тільки відповідати існуючим стандартам, але й створювати певну емоційну атмосферу.

Готельний номер

Гармонійний інтер’єр і правильно підібране освітлення, яке можна індивідуально настроювати, дозволять гостям самостійно створити атмосферу, в якій вони зможуть відпочити та розслабитись. Інтелектуальне керування кліматом і шторами в готельному номері підвищує рівень комфорту постояльців. Механічні чи сенсорні вимикачі дають можливість дистанційно керувати освітленням або налаштовувати сценарії, а використання інтелектуальних драйверів дозволяє регулювати яскравість світильників.

СПА

Освітлення в СПА-зонах покликане знизити напругу, дозволити гостям розслабитися та повноцінно відпочити. СПА дозволяють відвідувачам відпочити від бурхливого ритму життя, знайти гармонію з самими собою, створюючи вражаючий контраст зі світом бізнесу та пов’язаними з ним стресами. Динамічне освітлення, змодельоване з урахуванням природної зміни освітленості протягом дня, сприятливо впливає на біоритми, допомагаючи організму природним чином розслабитись і відновитися.

Фітнес

Зростання людської обізнаності про здоров’я та благополуччя підвищує попит на відвідування спортивних зон. Освітлення в таких зонах грає важливу роль, здійснюючи стимулюючий вплив. Тут часто використовуються світильники з гнучко регульованою колірною температурою, що ідеально задовольняють потреби відвідувачів.

Ресторан

Насолоджуйтесь приємними моментами, розмовляйте один з одним на вечірці чи святі в невимушеній обстановці – відповідне освітлення створює саме ту атмосферу, в якій ви зможете розслабитись і провести час найкращим чином. Освітлення підкреслює архітектуру та стиль ресторану, створює надзвичайну атмосферу, привабливу для відпочинку та спілкування.

У ресторані світло відіграє важливу роль, підкреслюючи елегантність інтер’єру, свіжість і привабливість страв. Особливі вимоги пред’являються до рівня передавання кольору освітлення, адже їжа має виглядати апетитно та привабливо.

Продумана унікальна концепція та дизайн – важливі аспекти розважальної зони. Освітлення мусить відповідати головній ідеї, її оформленню та меню, хай то традиційна чи вишукана кухня, класична чи екзотична. Бажаного ефекту буде досягнуто лише за умови правильного освітлення.

Мультифункціональні зони

Для функціональних зон потрібні технологічно досконалі індивідуальні світлові рішення, що відповідають національним стандартам. Освітлення має бути варійованим і легко налаштовуватися в залежності від конкретних умов використання. Системи керування освітленням, що дозволяють застосовувати заздалегідь налаштовані сценарії – велика перевага в функціональному освітленні.

Паркінг, складські приміщення та коридори обслуговування

Вхід і місця для паркування дають гостям перше враження про якість готелю. Складські приміщення та приміщення для технічного обладнання потребують достатньої кількості світла, щоб співробітники могли швидко знаходити потрібне чи аналізувати помилки. Коридори обслуговування й ліфти персоналу також потребують якісного освітлення, щоб співробітники могли виконувати свої обов’язки швидко та безпечно.

Фасад

Правильно організоване архітектурне підсвічування будівлі виділяє її з навколишнього простору, робить привабливою в очах потенційних відвідувачів, і при цьому не заважає нічному відпочинку гостей у їхніх кімнатах. Використання медіафасаду не лише подарує додатковий рекламний простір, а й надасть будівлі абсолютно неповторного унікального вигляду.