Тенденції

Тенденції

Стрімкий розвиток і поширення інноваційних технологій не лише відкриває перед бізнесом нові горизонти, а й вимагає прийняття стратегічних рішень. Власники готельного чи ресторанного бізнесу, які бажають іти в ногу з часом, усвідомлюють необхідність впровадження інновацій, щоб відповідати актуальним потребам і запитам клієнтів. Уже зараз можна виділити кілька ключових тенденцій модернізації готельно-ресторанного бізнесу, які активно впроваджуються в життя лідерами галузі.

HORECA МАЙБУТНЬОГО

SMART – технології

Повсюдним стає використання в готелях і ресторанах систем автоматизації та Smart-технологій. Це дозволяє не лише скоротити регулярні витрати та підвищити рівень безпеки, але й зробити перебування відвідувачів у закладі максимально комфортним.

Людино-центроване світло

Професійно розроблені проекти освітлення, створені на основі технології людино-центрованого світла – надійний спосіб створити затишну й здорову атмосферу, що чутливо реагує на поточні потреби та бажання гостей.

Енергоменеджмент

Скорочення поточних витрат – важлива стаття збільшення прибутковості бізнесу. Впровадження системи енергоменеджменту дозволяє контролювати споживання енергоресурсів і використовувати їх більш раціонально, це допомагає підтримувати екологічний баланс і скорочує витрати.

Функції сучасного освітлення для готелів, ресторанів і оздоровчих комплексів

Створювати унікальну адаптивну атмосферу, максимально відповідну до вимог і побажань відвідувачів і орієнтовану на їхнє комфортне перебування в закладі;

Завдяки гнучким світловим сценаріями легко адаптуватися під мінливі вимоги, забезпечуючи природні умови перебування гостей у закладі та позитивно впливаючи на їх біоритми;

Створювати виразну емоційну атмосферу затишку та комфорту, що спонукає клієнтів до повторних відвідувань закладу.