SMART в HoReCa

Smart

SMART рішення для автоматизації готелів і ресторанів на базі MAXUS надає вам кастомізованого підходу, а також збільшує ефективність і привабливість об’єктів вашого бізнесу для кінцевих клієнтів.

SMART у HoReCa

У преміальному готельному чи ресторанному сегментах можливість швидко настроїти різні параметри освітлення для конкретних поточних потреб є просто необхідною. При цьому вона повинна бути такою ж доступною та інтуїтивно зрозумілою, як, наприклад, цілодобовий доступ до мережі Інтернет або медіа-ресурсів – обов’язкових елементів сучасної сфери послуг.

Пройшли ті часи, коли можливість забронювати номер у готелі чи столик у ресторані онлайн вигідно відрізняли вас від конкурентів; зараз це вважається таким же стандартом галузі, як доступ до безкоштовного Wi-Fi. Розумні технології все глибше проникають у життя людей і стають звичними для них, і, якщо ви хочете, щоб у вашому закладі відвідувачі почувалися максимально комфортно, SMART-технології вам просто необхідні.

Впровадження SMART-систем, звісно, вимагає від власників готелів і ресторанів певних фінансових вкладень, але ці системи мають хорошу окупність. Використання сучасних SMART-технологій здатне скоротити накладні витрати, не погіршуючи при цьому якості послуг, що надаються. Автоматизація не лише забезпечує підвищення безпеки, а й надає гостям комфорт зовсім іншого рівня.

Продукція MAXUS – це гармонійне поєднання інноваційних технологій освітлення та стильного дизайну. Наші продукти відповідають сучасним світовим трендам простоти, мінімалізму й екологічності, що допомагає скоротити витрати на реалізацію проекту. Ми постійно оновлюємо асортимент, що дозволяє нам пропонувати клієнтам новітні високоякісні енергозберігаючі рішення для досягнення максимального результату.

SMART РІШЕННЯ ДЛЯ РЕСТОРАНІВ

Застосування SMART рішень для ресторанного бізнесу дарує гостям нові емоції від відвідання закладу, підвищуючи при цьому комфорт і безпеку.

Інтелектуальне керування освітленням у ресторані дозволяє:
 • Зберігати та запускати попередньо встановлені сценарії освітлення в приміщеннях і керувати ними через додаток SMART. У кожному сценарії користувач зможе задати режим роботи кожного світильника, керуючи яскравістю освітлення, температурою світла чи кольоровою гамою в разі застосування RGB джерел світла;
 • Дозволяє кожному відвідувачу індивідуально керувати яскравістю й відтінком підсвічування свого столика;
 • Датчики руху в місцях громадського користування, де немає необхідності в постійному освітленні, можуть використовуватися для автоматичного керування освітленням і економії енергії. Це також позбавляє клієнтів необхідності торкатися вимикачів у місцях загального користування, забезпечуючи безпеку гостей;
 • Датчики освітленості дозволяють автоматично керувати освітленням у залежності від рівня природного освітлення.
Централізоване керування кліматом:
 • • Використання термостатів дозволяє контролювати та керувати мікрокліматом у приміщеннях, раціонально використовуючи енергоресурси.
Централізоване керування безпекою:
 • Датчики стеження (задимлення, витоку газу, протікання води тощо) оперативно інформують про позаштатні ситуації для можливості швидкого реагування шляхом використання виконавчих механізмів (електроприводи водопровідних кранів, сирени тощо) з метою зменшення збитків;
 • Використання камер дозволяє керівникові контролювати стан ресторану через додаток SMART без прив’язки до центрального пульту охорони, безпосередньо зі свого телефону;
 • Використання SMART замків дозволяє контролювати та розмежовувати доступ до різних приміщень;
 • Датчики контролю безпеки периметра й камери відеоспостереження дозволяють виявляти порушення безпеки, щоб вжити заходів щодо їх усунення;
 • При виявленні позаштатної ситуації чи загрози проникнення на контрольовану територію додаток MAXUS SMART сповістить користувача за допомогою push-повідомлення, де напише, що саме трапилось або надішле зображення порушника.

SMART РІШЕННЯ ДЛЯ ГОТЕЛІВ

Застосування SMART рішень у готельному бізнесі дозволяє клієнтам отримати максимум комфорту, а власникам закладу – забезпечити підвищену безпеку гостей, а також отримати економію енергоресурсів.

Керування електроприладами:
 • SMART розетки дозволяють не лише локально чи дистанційно включати чи відключати електроприлади, а й уникати аварійних ситуацій шляхом автоматичного відключення навантаження при перевищенні потужності, а також централізовано контролювати стан і енергоспоживання в кожній розетці окремо.
Керування водопостачанням:
 • Датчики протікання води та електроприводи на водопровідних кранах автоматично перекривають подачу води у разі аварійної ситуації, що значно знижує ризик псування майна.
Керування освітленням:
 • Механічні чи сенсорні вимикачі дають можливість локально та дистанційно керувати освітленням, у тому числі з використанням сценаріїв, а можливість бездротового керування дозволяє розміщувати їх у зручних місцях (у зоні біля ліжка, біля робочого столу тощо) та дублювати функціонал стаціонарних вимикачів;
 • Датчики руху можуть використовуватися для автоматичного керування освітленням і економії електроенергії.
Керування шторами:
 • Керування шторами за часом доби чи відповідно до зовнішнього освітлення дозволяє автоматично регулювати положення штор.
Керування температурою в приміщенні:
 • Використання термостатів у системі опалення дозволяє автоматично підтримувати температуру в приміщенні на заданому рівні.
Безпека:
 • Датчики стеження (задимлення, витоку газу, протікання води тощо) оперативно інформують про позаштатні ситуації для можливості швидкого реагування шляхом використання виконавчих механізмів (електроприводи водопровідних кранів, сирени тощо) з метою зменшення збитків;
 • У разі виникнення позаштатної ситуації, користувач і адміністратор готелю отримує push-повідомлення з описом ситуації та зазначенням номера кімнати, де сталася аварія;
 • Використання SMART замків дозволяє реалізувати електронний консьєрж-сервіс, завдяки якому клієнт після передоплати, має можливість отримати доступ до свого номеру без звернення на стійку реєстрації. Після отримання передоплати адміністратор готелю висилає відвідувачеві номер кімнати та пароль, який буде діяти лише в оплачений період часу. Клієнт також отримує посилання на додаток MAXUS SMART, реєстрація в якому відкриває доступ до керування оплаченим номером.

ТОП продукти сегмента