Функціональне освітлення

Функціональне освітлення

Світлодіодні світильники забезпечують якісне загальне освітлення, застосовуються в різних архітектурних рішеннях, надають цілісності інтер’єру. Вони вирізняються високою ефективністю, естетичним дизайном і надзвичайно довгим строком служби – все це робить їх привабливою альтернативою традиційним джерелам світла.

Тенденції

Зростання енергоефективності

Одна з провідних тенденцій функціонального освітлення. Розвиток LED-технології, застосування покращеної оптики, більш енергоефективних світлодіодів і вдосконалених драйверів дозволяє виробникам світильників створювати все більш досконалу продукцію.

Автоматизація та енергоменеджмент

Використання систем автоматизації та енергоменеджменту не тільки дає можливість керувати освітленням і контролювати роботу обладнання, а й дозволяє ефективно заощаджувати енергоресурси.

Освітлення як частина інтер’єру

Правильно спроектоване освітлення створює адаптивний простір, додаючи атмосфері легкості та затишку для комфортного проведення часу.

Покращення передавання кольору світла

Сучасні світильники мають високий рівень передавання кольору, що дозволяє дизайнерам обігравати в інтер’єрі найяскравіші кольори та їхні сміливі поєднання, а в ресторанах, крім цього, підкреслює свіжість і привабливість страв.

Людино-центроване світло

Застосування технології людино-центрованого світла благотворно впливає на циркадні ритми людей, здійснюючи стимулюючий або розслаблюючий вплив.