Енергоменеджмент

Енергоменеджмент

Раціональне використання енергоресурсів – найважливіший фактор скорочення регулярних витрат для будь-якого об’єкта сфери HoReCa. Впровадження системи енергоменеджменту дозволяє вирішити цю задачу, не знижуючи при цьому якості послуг, що надаються.

КЕРУВАННЯ ЕНЕРГОРЕСУРСАМИ

Тенденція відповідального поводження з ресурсами не обминула готельний і ресторанний бізнес стороною. Сучасні готелі та ресторани свідомо дотримуються концепції використання регенеративних джерел енергії та екологічно безпечних методів роботи.

Енергоефективна система освітлення в готелі та ресторані – чудовий спосіб підкреслити ці цінності. Енергозберігаючі освітлювальні прилади та передові системи контролю й керування освітленням підвищують зручність користування й забезпечують потенційні можливості економії енергії. Система енергоменеджменту являє собою індивідуальне рішення для контролю та керування енерговитратами, за допомогою якого можна гнучко керувати режимами роботи основних інженерних систем ресторану чи готелю. Ця система дозволяє оптимізувати споживання енергоресурсів і забезпечити економію фінансових коштів.

Підтримка екологічного балансу та збереження ресурсів – одне з наших ключових завдань, саме тому ми розвиваємо інтелектуальні системи керування, оскільки вони мають величезний потенціал у галузі енергозбереження.

Використання новітніх технологій у продукції MAXUS дозволяє домогтися високої енергоефективності, а відповідність сучасним європейським стандартам – найважливіший компонент корпоративної стратегії MAXUS.

Переваги

Ми вміємо комбінувати вінтажні рішення з новітніми технологіями. Це дозволяє створювати в приміщенні сучасну та стильну атмосферу.

  • Розділення сцен освітлення для потрібної атмосфери
  • Повністю масштабовані рішення, від готельного номера до інтегрованого керування освітленням у всій будівлі
  • Інтеграція з системою керування приміщенням
  • Контроль декількох типів пристроїв
  • Моніторинг енергоспоживання
  • Автоматизований контроль місць загального призначення

Вигоди від правильного освітлення

Приріст
продуктивності

Скорочення витрат
на електроенергію

Кількість
відвідувань