170 Lm/W

Висока ефективність і спеціальна оптика

Спеціально розроблена оптика знижує втрати на розсіювачі, а чипи нового покоління Lumileds разом з високоефективними драйверами Meanwell дозволяють отримати високі значення з ефективності

10 років

Гарантія за рахунок надійних компонентів і системи охолодження

Охолодження корпусу та нові технології світлодіодів дозволяють отримати деградацію світлового потоку менше 20% за 8 років і менше 25% за 10 років безперервної роботи

35%

Економії електроенергії

За рахунок впровадження датчиків руху й освітленості, задавання сценаріїв і автоматичного керування можна досягти економії електроенергії від 35 до 80% в залежності від проекту

Світлодіодний консольний вуличний світильник серії Victory – прилад з широким діапазоном параметрів, що настроюються, створений з урахуванням усіх вимог і стандартів вуличного освітлення. Світильник повністю замінює стандартні вуличні світильники ЖКП під лампу ДНаТ-150 і РДУ під лампу ДРЛ. Він призначений для освітлення вулиць, доріг, територій підприємств, парків, автостоянок, паркінгів, АЗС.

Доступна автоматизація пристрою через протокол DALI, LORA, PLC, Zigbee, передбачено використання пристроїв контролю та передавання інформації за допомогою NEMA роз’єму. Також можлива смартізація світильника за допомогою вбудованих датчиків руху й освітленості. Нові форми та естетичний дизайн відмінно підходять для сучасного освітлення міста та створення безпечного й затишного простору.

Ще однією перевагою даного світильника є конструктив, що дозволяє корпусу ефективно самоочищуватись, і забезпечує можливість закріпити світильник практично на будь-якій опорі чи стіні, а також об’єднувати на одній стійці від двох до чотирьох світильників. Продуманий конструктив і впровадження передових технологій дозволяє світильнику працювати з ефективністю до 170 лм/Вт, при цьому виробник гарантує до 10-ти років безвідмовної роботи приладу.

Зони застосування

Прибудинкові території
Освітлення промислових підприємств
Автостоянки та паркінги
АЗС
Міські площі та відкриті майданчики
Залізничні вузли та переїзди
Аеропорти
Міські дороги та заміські автомагістралі

Послуги

Проектуємо системи освітлення

Створюємо концепт освітлення, розробляємо проект з дотриманням усіх нормативів. Здійснюємо 3D-моделювання та візуалізацію, перевіряємо всі сценарії освітлення. Пропонуємо системи енергоменеджменту, безпеки та смартізаціі.

Детальніше про розробку світлотехнічного проекту

Підбираємо й комплектуємо

Більше 50-ти прямих контрактів з провідними постачальниками світлотехнічної продукції з Азії та Європи. Енергоефективні світильники з гарантією до 10 років. Своєчасна доставка.

Встановлюємо й обслуговуємо

Власні та партнерські монтажні організації виконують весь обсяг робіт з інсталяції. Забезпечуємо гарантійне й післягарантійне обслуговування.

MAST-VIC

Висока ефективність – 170 лм/Вт і спеціальна оптика дають можливість економії на освітлювальній техніці до 40% без втрати якості освітлення. Там, де передбачалося 10 стовпів зі світильниками ефективністю 100 лм/Вт, наша компанія пропонує 6.

Надійні компоненти та система охолодження дозволяють гарантувати 10 років ефективної роботи світильника. Це знижує витрати на переустановлення світильників, забезпечуючи економію в 300% за вартістю встановлення. В середньому, світильники з гарантійним строком у 1-2 роки доводиться міняти не менше 3-х разів протягом 10 років, тоді як MAST-VIC встановлюється лише один раз.

Вбудовані драйвери та підтримка систем автоматизації – економія до 35% електроенергії на керуванні світильником.

Універсальні системи кріплення на будь-яку форму стовпа чи стіни: коло, квадрат, зверху на трубу чи на кронштейн дозволяють економити на перехідниках.

Вуличний світильник MAST-VIC

Характеристики

Потужність, Вт: 75 / 100 / 120 / 145 / 180 / 200 / 230 / 300
Світловий потік, лм: 9750-51000
Ефективність, лм/Вт: 130/145/170
Номінальна напруга, В: 100-277
Коефіцієнт потужності (Pf): > 0,95
Номінальна частота, Гц: 50-60
Індекс передачі кольору (CRI): 70/80
Корельована колірна температура (CCT), K: 3000 / 4000 / 5000
Кут розсіювання (Beam Angle), °: 150*150 / 150*60
Виробник і тип світлодіода: Lumiled
Виробник драйвера: Meanwell
Колір корпусу: Темно-сірий; чорний
Діаметр монтажної труби, мм: Ø62
Кут настройки голови світильника: 0; ± 5; ± 10; ± 15;
Положення голови світильника: 0; 90
Матеріал корпусу: Алюміній
Робоча температура, С°: від -40° до +50°
Ступінь захисту від пилу та вологи (IP): 66
Клас захисту від механічних пошкоджень (IK): 10
Грозозахист, кВ: 0/10/20
Гарантія, років: 5/8/10
Ресурс роботи, г: 140000
Керування (Dimming): On-Off / Zigbee / WiFi / DALI / PLC

КСС

ГАБАРИТИ СВІТИЛЬНИКА

Функціональність

Наявність бруду й пилу на радіаторі провокує зниження охолоджувальних здатностей радіаторної частини та підвищення корозійних процесів, що загалом призводить до зниження строку служби світильника. Для вирішення цієї проблеми було розроблено унікальну конструкцію корпусу з ребрами охолодження по периметру світильника, що дозволило зменшити радіаторну частину на пласкому задньому боці приладу. Таким чином вдалося домогтися гладкої поверхні, яка очищується від бруду та пилу під дощами, без втручання персоналу. Вирішивши цю проблему, ми збільшили строк служби світильника.

ДЕГРАДАЦІЯ ЧИПІВ

Особлива конструкція корпусу й оптимальний розподіл навантаження на світлодіоди дозволяють витримувати їх робочу температуру на рівні 55-65°С.

На графіку (див. рис.) представлено результат тестування світлодіодів. По осі х вказано час роботи світлодіодів, по осі у – світловий потік LED в процентному співвідношенні. При цьому синя крива демонструє рівень зміни світлового потоку при роботі світлодіодів в умовах оптимальної температури – 55°С, зелена – 85°С, червона – 105°С.

Графік показує, що деградація світлового потоку за період у 72 тис. годин, що відповідає 8-ми рокам безперервної роботи світильника, не перевищує 20%. За період у 100 тис. годин (11 років безперервної роботи) – світловий потік знижується не більше ніж на 25%. Відтак, при коректному проведенні світлотехнічних розрахунків і дотриманні оптимальних умов експлуатації освітлювального приладу, рівень освітленості на поверхні території, що освітлюється світильником, через 10 років роботи буде відповідати нормам і стандартам ДБН.

Детально ознайомитися зі звітом LM-80 про параметри роботи світлодіодів ви можете, перейшовши за посиланням.

СПОСОБИ МОНТАЖУ

Для зручності монтажу на опору кріпиться відповідна частина, світильник встановлюється на неї досить просто. Розроблено чотири типи відповідних частин, які кріпляться на опору: консольне кріплення, кріплення накладне пласке, кріплення накладне трубне, ліра.

Таким чином, замовляючи світильник, ви просто уточнюєте, яке кріплення необхідно, й отримуєте можливість встановити даний світильник на будь-яку підставу.

УНІВЕРСАЛЬНІ СИСТЕМИ КРІПЛЕННЯ

У деяких випадках зручно використовувати кілька світильників на одній опорі. Для таких рішень розроблені кріпильні матеріали, які жорстко з’єднують декілька світильників.

ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ

Світлова шторка
Заглушка під роз’єм NEMA та роз’єм NEMA
Кріплення консольне з кутом повороту, що налаштовується
PIR сенсор
Кріплення накладне пласке
Фотоелемент під роз’єм NEMA
Кріплення накладне трубне
Додатковий грозозахист до 10 kW
Ліра з кутом повороту світильника, що налаштовується
Додатковий грозозахист до 20 kW

Автоматизація

Існує декілька рішень з автоматизації для даних систем:

Автоматизація через датчик руху, який вбудовується до корпусу світильника. При такому рішенні освітлення може включатися на максимальну потужність при появі рухомих об’єктів у зоні дії світильника (до 15 метрів), а решту часу працювати на 20%. Тоді можливо домогтись істотної економії: на безлюдних ділянках – до 80% електроенергії.

Другий спосіб автоматизувати систему – це вбудований датчик освітленості. Світильник при зниженні зовнішнього рівня освітленості реагує й збільшує світловий потік частково чи повністю. Таке рішення буде особливо економним у випадку, коли включення/вимкнення групи світильників здійснюється не автоматично, а також у західні та світанкові години.

Найбільш функціональним рішенням є автоматизація всієї системи на базі одного програмного забезпечення. В такому випадку з’являється можливість задавати сценарії групі світильників, керувати групою чи одним світильником, здійснювати моніторинг роботи світильників і витрат електроенергії. Також є можливість розширення функціоналу софта датчиками погоди чи забрудненості повітря та багато іншого.

СУКУПНА ВАРТІСТЬ ВОЛОДІННЯ ОБЛАДНАННЯМ

Було зроблено розрахунок проекту з використанням 200 світильників MAST-VIC. Для порівняння бралися LED світильники інших виробників (дешевий і преміальний ціновий сегмент), а також традиційні ДРЛ, які й досі використовуються у вуличному освітленні.

Вище наведено графік окупності інвестицій. На графіку по осі х представлено час у роках, який відповідає гарантійному періоду продукту MAST-VIC. На осі у – загальна вартість проекту, з урахуванням ціни продукту, вартості монтажних робіт і витрат на електроенергію.

Для розрахунку вартості проекту використовувалися наступні параметри:

  • Ринкова вартість монтажу одного світильника становить приблизно 250 грн./од.;
  • Світильники, що відпрацювали 2 своїх гарантійних періоди, не забезпечують рівень освітленості, прописаний у ДБН – отже, потребують заміни;
  • Значення вартості електроенергії взяті з офіційних джерел. Розрахунок підвищення вартості електроенергії прийнятий на рівні 15% на рік;
  • Час роботи світильника – 10 годин на добу, 365 днів на рік.

 

Згідно з розрахунком, графік якого наведено вище, на осі у в нульовій точці за часом позначено первинну вартість проекту з урахуванням ціни світильників і монтажних робіт. Криві зростають через витрати на електроенергію та заміну світильників.

З графіка видно, що з урахуванням усіх витрат на проект, світильники MAST-VIC стають найвигіднішими для власника вже на 3-му році експлуатації. Очевидно, що за час гарантійного періоду MAST-VIC витрати на його утримання на 40% нижче, ніж у будь-якого альтернативного проекту.

Співробітництво

Дизайнерам і архітекторам

Широкий вибір декоративних, функціональних і архітектурних вуличних світлодіодних світильників. Експертна консультація з підбору продуктів.

Індивідуальна комерційна політика.

Проектантам

Підбираємо продукти відповідно до проекту з дотриманням усіх специфікацій.

Індивідуальна комерційна політика.

Девелоперам

Комплектуємо будь-який об’єкт будівництва системами освітлення та автоматизації. Забезпечуємо перевірку, доставку, установку, гарантійне й післягарантійне обслуговування.

Гнучка цінова політика.

ФАЙЛИ ДЛЯ СКАЧУВАННЯ

Характеристики
MAST-VIC
Випробування LM-80
MAST-VIC
Керівництво
MAST-VIC
Категорія:
Вуличний світильник MAST-VIC-W