40%

ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОДАЖІВ НА 40%

Світло, що призводить до збільшення продажів за рахунок правильного освітлення торгових залів і вітрин. Спеціальні спектри для освітлення товарів, таких як м’ясо, морепродукти, випічка, овочі та фрукти чи загальних товарів світлом з високим індексом передавання кольору, з правильною КСС і колірною температурою

5 років

Гарантія

Досягається за рахунок комбінації найкращих світлодіодів компанії CREE з мінімальною деградацією (до 10% за 50 тис. годин @85°C), сучасних драйверів, інтегрованих у адаптер з високим ККД компанії PowerGear, а також якісної та стійкої до старіння (пожовтіння) оптики з матеріалів з високою пропускною здатністю

<10%

Деградації

Світлодіоди компанії CREE вирізняються унікальною технологією з використанням матеріалів з високою теплопровідністю: на карбіді кремнію з теплопровідністю в 8 разів вище ніж стандартна сапфірова технологія. Таке рішення разом зі збігом кристалографічних структур основних шарів робить світлодіоди менш дефектними та більш стійкими до високих температур, що дозволяє зберігати стабільність світлового потоку й колірних параметрів протягом тривалого строку служби – більше 50 тис. годин при 85°C

Зони застосування

Супермаркети
Магазини одягу
Ресторани та кафе
Офіси

Трекові світильники в ритейлі використовуються як інструмент для збільшення продажів за рахунок акцентного освітлення продукції з правильно підібраними кутами (КСС) і колірною температурою чи спеціальними спектрами, без осліплюючого впливу.

Трекові світильники зберігають популярність у ритейлі за рахунок підвищення енергоефективності, поліпшення якості спектрального світла, нових естетичних дизайнів, способів і надійності монтажу, а також реалізації інтелектуальних систем енергоменеджменту.

Основною особливістю світильників цього форм-фактора є можливість вільно переміщувати їх уздовж шинопроводу. Використання трекових світильників дозволяє створювати необхідні сцени освітлення за рахунок широкого асортименту КСС і можливості настроювати кут націлювання світлового потоку в широкому діапазоні – для деяких моделей у всіх напрямках.

Серія трекових світильників

Дизайн корпусу у вигляді тюльпана є новітньою розробкою.

Загальні технічні характеристики світильників

Номінальна напруга: 220-240В, змінна
Світловіддача: 100 лм/Вт (при 4000К, 80Ra)
Кут КСС (Beam angle): 15°, 24°, 38°, 45°, 60°, 15-30°, 15…35°, 36…60°
CCT: 2200-6500K
Індекс передавання кольору: CRI>90 (CRI>95 - опція)
Якість відтворення кольору: 3 SDCM
Пульсації: <0%
Тип з’єднання: 3-х фазний трековий адаптер
Клас електрозахисту: I
PF: >0.95
THD: <15%
Час включення: <0.25с
Захист від стрибка напруги (грозозахист): 2кВ
Рівень пиловологозахисту: IP20
Захист від механічних пошкоджень: IK06
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу: білий/чорний/чи інший за замовленням
Матеріал оптики: лінза – PMMA, рефлектор – PC
Температура експлуатації: -20…+45°С
Відносна вологість: 5…85%
Строк служби: > 50 000 годин
Гарантійний строк: 5 років

Відмінності в КСС

Основна особливість трекових світильників – можливість легко створювати необхідні сцени освітлення за рахунок спеціальних КСС, регульованого кута націлювання світлового потоку й переміщення освітлювальних приладів уздовж шинопроводу.

Правильний вибір CRI

Високий індекс передавання кольору дозволяє застосовувати ці світильники в найвимогливіших до якості світла сегментах, таких як освітлення продукції в яскравих упаковках, кольорового одягу в магазинах і бутиках, витворів мистецтва в музеях, виставкових залах і шоу-румах. Крім цього, трекові світильники використовують для створення комфортної атмосфери в офісах, студіях дизайну, ресторанах і готелях.

Переваги

Як і у всіх професійних продуктах Maxus assistance, у світильниках повністю відсутні пульсації в усьому діапазоні частот, які може сприймати людина (0-300Гц).

Типове значення коефіцієнта потужності сягає 0.97, що є дуже важливим параметром на об’єктах з великою кількістю світильників.

Конструкція світильника забезпечує широкий захисний кут, який досягається за рахунок використання антиосліплюючого кільця чорного кольору. Також доступні дизайнерські рішення з кільцями білого й золотого кольору.

Широкий діапазон кутів повороту у вертикальній площині.

Асортимент комплектуючих для електричного з’єднання

  • Конектор L-подібний
  • Заглушка
  • Шинопровід
  • Конектор для підключення живлення
  • Конектор для паралельного з’єднання в лінію (та підключення живлення)
  • Конектор T-подібний
  • Конектор Х-подібний
  • Конектор MIHI для паралельного з’єднання в лінію
  • Конектор гнучкий

Характеристики шинопроводу

Номінальна напруга й рід струму: 220В/380В
Номінальна частота: 50 Гц
Клас захисту від ураження струмом: 1
Кількість фаз: 3
Кількість струмопровідних шин: 4
Максимальний струм: 16А
Максимальна потужність: Зх37 В*А
Матеріал корпусу: Алюміній
Матеріал і переріз струмопровідних шин: Мідь, 35 мм
Матеріал і метод виготовлення діелектрик: РО
Ступінь захисту від пилу та вологи: IP20
Температура експлуатації: від 0 до +40° C
Діапазон вологості: 5-85%

Файли для скачування

Категорія:
Трекові світильники