160 Lm/W

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Завдяки використанню високоефективних драйверів, світлодіодів останнього покоління компанії Edison і спеціальної оптики з акрилу

5 РОКІВ

Гарантії

Забезпечується за рахунок застосування якісних драйверів компанії Osram і світлодіодів виробництва Edison (до 220 лм/Вт при 25°C) з деградацією менше 10% після 5 років експлуатації

<10%

ДЕГРАДАЦІЇ

Мультилінзова розподілена топологія світильників дозволяє світлодіодам залишатися «холодними» – температура не перевищує 55°С, що забезпечує стабільність світлового потоку й колірних параметрів протягом тривалого терміну служби – понад 50 тис. годин

Лінійні трекові світильники LITA мають надзвичайно високу ефективність у 160 лм/Вт, що є найвищим показником у даному сегменті, враховуючи наявність спеціалізованої оптики. Світильники відрізняються унікальним «Super-slim» дизайном і естетикою мінімалізму.

Гарантія 5 років забезпечується за рахунок використання найбільш передових LED з ефективністю 220лм/Вт і більше, виробництва компанії Edison і драйверів компанії Osram. Застосування ефективних світлодіодів дозволяє відмовитися від габаритних радіаторів, і при цьому зберегти температуру світлодіодів на низькому рівні – до 55°С. Таке технічне рішення продовжує строк служби приладу й забезпечує стабільність світлових та колірних параметрів, що є важливим фактором, якщо світильник використовується в цілодобово освітлюваних супермаркетах або інших подібних приміщеннях.

Основною особливістю форм-фактора світильників даної серії є можливість вільно переміщувати їх уздовж шинопроводу й створювати необхідні сцени освітлення за рахунок комбінації оптики з широким асортиментом КСС. При цьому немає необхідності підбирати кут нахилу в світлотехнічних проектах і далі під час монтажу, оскільки обрана оптика світильника розрахована на оптимальне освітлення або товарів на полицях, або проходів, або приміщення в цілому. Даний форм-фактор трекових світильників є новим і дає перевагу при освітленні проходів і товарів на полицях у довгих рядах за рахунок спеціальних КСС. Моделі серії LITA також можуть використовуватися спільно з акцентними трековими світильниками, оскільки включаються до єдиної трекової системи на шинопроводі.

Світильники представлені в двох типорозмірах з довжиною 600 мм і 1500 мм, з налаштуванням потужності в межах 12-27Вт і 20-61Вт відповідно. Залежно від сфери застосування можуть використовуватися: мультилінзова оптика, що формує різні типи КСС – від вузьких до асиметричних, дифузна з рівномірним розсіюванням світла, а також оптика, оснащена вбудованим ґратчастим екраном для отримання комфортного світла з UGR<19.

Світильники серії LITA можуть працювати в системах енергоменеджменту з регулюванням рівня освітлення відповідно до заданих сценаріїв. Це дозволяє створювати спеціальні рівні освітлення для виділення акційних зон, а також отримати додаткову економію до 30%.

ЗОНИ ЗАСТОСУВАННЯ

Супермаркети
Магазини електроніки
Виставкові зали
Офіси

Офіси

Серія LITA за рахунок своєї гнучкості в установці та комбінації різної оптики вигідно відрізняється від стандартних магістральних систем і акцентних світильників, дозволяючи створити в приміщеннях сфери ритейлу особливу атмосферу.

Мінімалістичний «Super slim» дизайн з вбудованими драйверами та трековий адаптер створюють відмінну комбінацію трекової системи зі світильниками.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МОДЕЛЕЙ

T05A06
  • Потужність, Вт: 12-27
  • Максимальний світловий потік (@840), лм: 4300
  • Розміри світильника, мм: L607 x W64 x H54
T05A15
  • Потужність, Вт: 20-61
  • Максимальний світловий потік (@840), лм: 9700
  • Розміри світильника, мм: L1504 x W64 x H54

ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СВІТИЛЬНИКІВ СЕРІЇ LITA

Номінальна напруга: 220-240В, змінна
Світловіддача: 160 лм/Вт
Кут КСС (Beam angle): 30°, 60°, 90°, 120°, SA25°, DA25°
CCT: 2700-6500K
Індекс передавання кольору:  CRI>80 (CRI>90 - опція)
Якість відтворення кольору:  3 SDCM
Пульсації:  <0.5%
Тип з’єднання: 3-х фазний трековий адаптер
Клас електрозахисту:  I
PF:  >0.95
THD:  <15%
Час включення:  <0.25с
Захист від стрибка напруги (грозозахист):  2кВ
Рівень пиловологозахисту:  IP20
Захист від механічних пошкоджень:  IK06
Матеріал корпусу: алюміній
Колір корпусу:  білий (або інший за замовленням)
Матеріал оптики:  лінза – PMMA, дифузор, рефлектор – PC
Температура експлуатації:  -20…+45°С
Відносна вологість:  5…85%
Строк служби:  > 50 000 годин
Гарантійний строк:  5 років

ІННОВАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН ОПТИКИ

НАСТРОЮВАННЯ ФАЗИ ЗА ДОПОМОГОЮ DIP-ПЕРЕМИКАЧА

НАСТРОЮВАННЯ ПОТУЖНОСТІ ЗА ДОПОМОГОЮ DIP-ПЕРЕМИКАЧА

Категорія:
Lita