Автоцентр
"ТОЙОТА Харків"

Про проект:

Артсіті автоцентр ТОЙОТА Харків у центрі Харкова розташований на вул. Клочківська. Проект передбачав освітлення двох зон з автомобілями «Герой дня» всередині автосалону, загальною площею 50 м2.

Мета:

Зробити акцентне підсвічування двох зон з автомобілями «Герой дня», згідно зі стандартами TOYOTA. Необхідна мінімальна освітленість мала бути 1500-2000 лк. Колірна температура світла відповідно до специфікації TOYOTA для країн нашого регіону 4000-4500К.

Результат:

Відповідно до поставленого завдання, нашими фахівцями були підібрані трекові світильники Maxus assistance Track light Tulip 36W 90CRI з можливістю регулювання напрямку світлового потоку.

Нам вдалося розробити освітлення, що акцентує увагу на автомобілях, представлених у зоні «Герой дня». Підібрані трекові світильники органічно виглядають в інтер’єрі салону, їхнє спрямоване світло підкреслює елегантність форми кузова та глянець кольору цих моделей.

Акцентне світло надає презентації автомобілів емоційної яскравості, привертає до них увагу відвідувачів, що підвищує продажі.

Використовуване освітлення:

Комплексні
рішення

Наша команда має досвід розробки проектів будь-якого масштабу й складності. Фахівці здатні включитися до роботи над проектом на будь-якій стадії його реалізації, й ефективно в точно заявлений строк виконати взяті на себе зобов'язання.