Автоцентр
"MERCEDES-BENZ ДНІПРО-АВТО"

О проекті:

Автоцентр Mercedes-Benz Дніпро-Авто розташований на вул. Запорізьке шосе, 57. Проект передбачав освітлення фасаду автосалону, демонстраційних залів, сервісних боксів та офісних приміщень.

Мета:

Нашим головним завдання було освітити зони автосалону згідно зі стандартами та специфікаціями. А також було необхідно скоротити витрати на електроенергію без втрати якості освітлення. Зони освітлення: фасад автосалону, демонстраційні зали, сервісні бокси та офісні приміщення.

Результат:

Підібране освітлення гармонійно вписується до загального концепту освітлення автосалону, не порушуючи його стилю. Фасад автосалону став більш помітним і привабливим, освітлення в демонстраційному залі вигідно підкреслює автомобілі та створює комфортну атмосферу для працівників і покупців. Завдяки високоефективному освітленню вдалося знизити витрати автосалону на електроенергію до 80%.

Комплексні
рішення

Наша команда має досвід розробки проектів будь-якого масштабу й складності. Фахівці здатні включитися до роботи над проектом на будь-якій стадії його реалізації, й ефективно в точно заявлений строк виконати взяті на себе зобов'язання.