Фасадне освiтлення
ресторану "MENYA MUSASHI"

Про проект:

Ресторан японської кухні Menya Musashi розташований у центрі Харкова на проспекті Науки.

Проект архітектурного освітлення, який наша команда реалізувала спільно з архітектурно-дизайнерським бюро O.S.A., передбачав створення концепту освітлення фасаду, що підкреслює унікальну архітектуру будівлі.

Мета:

Основною метою було виділити будівлю ресторану на фоні навколишнього простору, щоб вона була помітною й привабливою з будь-якого оглядового ракурсу. Для цього застосували «графічний» прийом з освітленням контуру ребер будівлі та коника даху теплим приглушеним світлом і зробили світловий акцент на вхідній групі.

Як джерела світла для підсвічування ребер використовувалися вузькопроменеві архітектурні прожектори, лінзи яких фокусують світло, щоб максимально освітлювати контур ребра до середини будівлі, а потім розсіювати. Вхідну групу виділили світлом контурних архітектурних світильників, що розсіюють дуже вузькі промені світла на 180-360º.

Завдяки своїм компактним розмірам всі світильники, що використовуються, практично непомітні на фасаді та розташовані таким чином, що їхні промені не заважають мешканцям навколишніх будинків.

Результат:

Реалізований проект архітектурного освітлення гармонійно вписався до загального стилю екстер’єрного дизайну будівлі, додавши фасаду легкості та підкресливши його мінімалістичність, що дозволило зробити ресторан більш помітним у нічний час, впізнаваним та привабливим для гостей.

Комплексні
рішення

Наша команда має досвід розробки проектів будь-якого масштабу й складності. Фахівці здатні включитися до роботи над проектом на будь-якій стадії його реалізації, й ефективно в точно заявлений строк виконати взяті на себе зобов'язання.