Освiтлення
салону керамічної плитки
"Art Tile Hub"

Про проект:

Салон керамічної плитки "Art Tile Hub" – від найбільшого виробника та експортера керамічної плитки та керамограніту в Україні Golden Tile.

Мета:

Розробляючи дизайн освітлення, ми прагнули створити світлове середовище, яке було б комфортним для клієнтів і співробітників і дозволяло б оцінити текстури та різноманітність палітри представленої продукції.

Результат:

Для організації загального освітлення в зонах обладнання, дизайну й презентацій використані підвісні лінійні світильники. Вони забезпечують достатню освітленість і органічно вписуються до стильного дизайну інтер'єру.

Щоб підкреслити текстуру плитки та керамограніту, зразки яких представлені на пілонах, пристінних панелях і арт-стіні, ми використали трекові світильники з високим CRI для максимально природної передачі кольору. Для встановлення шинопроводу слід було підібрати оптимальну відстань від освітлюваної площини, щоб уникнути появи світлових відблисків на плитці.

Як декоративне підсвічування було застосовано світлодіодну неонову стрічку, встановлену за пристінними панелями. Завдяки цьому вдалося досягти ефекту світлового поділу, коли світлові лінії не дозволяють зразкам із різних матеріалів візуально зливатися між собою.

В зоні арт-стіни декоративне підсвічування з LED-неону виступає в якості розділової лінії між підлогою та представленими зразками продукції.

Під час реалізації проекту нам вдалося досягти балансу між функціональністю й комфортом освітлення, розставити світлові акценти та уникнути ефекту засліплення.

Комплексні
рішення

Наша команда має досвід розробки проектів будь-якого масштабу й складності. Фахівці здатні включитися до роботи над проектом на будь-якій стадії його реалізації, й ефективно в точно заявлений строк виконати взяті на себе зобов'язання.