Вимикач світла настінний механічний безпровідний ZigBee mechanical switch 4g wireless white

Накладний чотириклавішний вимикач Brio-Z-Switch-M4-w дозволяє керувати будь-яким пристроєм MAXUS SMART: вмикати/вимикати освітлення, розетку чи реле тощо. Кожна клавіша може керувати окремим пристроєм. Вимикач працює від батарейки та не потребує підключення до електромережі. Стильний лаконічний дизайн пристрою дозволяє йому органічно виглядати в будь-якому інтер’єрі.

Ця модель виконана в стилі класичного механічного вимикача – користувач при натисканні відчуває відгук клавіші, яка повертається у вихідне положення. Кожна клавіша може виконувати три функції в залежності від способу натискання. Кріпиться на будь-яку поверхню за допомогою двостороннього скотча. Пристрій працює за протоколом Zigbee, тож для його роботи обов’язково необхідний Контролер ZigBee Gateway.

Керування вимикачем здійснюється як вручну, так і дистанційно через мобільний додаток MAXUS SMART, у якому можна прописати автоматичні сценарії для кожної клавіші: ввімкнення/вимкнення освітлення за графіком/часом доби, при фіксації руху датчиком руху чи IP камерою MAXUS SMART тощо.

Додати у обране
Характеристики
Найменування Вимикач світла настінний механічний безпровідний ZigBee mechanical switch 4g wireless white
Артикул Brio-Z-Switch-M4-w
Модель Brio-Z-Switch-M4-w
Бренд MAXUS SMART
Інтерфейс ZigBee
Додаток для керування Додаток MAXUS SMART
Тип керування Додаток на Android, додаток на iOS, віддалено
Наявність лінії нейтралі ні
Живлення 3V CR2430
Ступінь захисту від пилу та вологи (IP) 20
Колір корпусу Білий
Матеріал корпусу Пластик
Тип монтажу та закріплення Двосторонній скотч
Робоча температура, С° 0° ... +50°
Строк експлуатації, г 30 000
Розміри корпусу, мм 86*86*10,5