SMART

MAXUS SMART

Розумні рішення для дому та бізнесу
Інновації та діджіталізація є основою системи Maxus Smart. Саме вони дозволяють непомітно організувати безпеку та гармонію, які так необхідні в умовах сучасної швидкості життя.

Рішення для дому та бізнесу

Концепція автоматизації процесів не нова, сама ідея покликана підвищити ефективність процесу, збільшити рентабельність, заощадити ресурси та підвищити безпеку за рахунок скорочення частки ручної праці або повного її виключення.

Керування освітленням, кліматом, контроль безпеки – і все це з одного додатка або за запрограмованими сценаріями. З точки зору автоматизації, об’єкти сфери HORECA, офіси, приватні будинки чи квартири, мають схожу інфраструктуру, якою необхідно керувати.

Автоматична підтримка заданого мікроклімату, датчики безпеки, акцентне й зоноване освітлення, яке підлаштовується під яскравість природного світла чи змінюється відповідно до бажань людей, що сідають за столик, датчики безпеки тощо. Використання цих сценаріїв підвищує задоволеність ваших клієнтів відпочинком, робить роботу працівників офісу більш комфортною, а ваш бізнес – індивідуальним, затребуваним на ринку й таким, що запам’ятовується.

Ефективність роботи працівників
Витрати на електроенергію
Зниження ймовірності виникнення аварійних ситуацій

Головні переваги

  • Зниження ризику виникнення аварійних ситуацій на 70%
  • Зниження енергоспоживання житлової чи комерційної нерухомості на 30%
  • Керування всім реалізованим функціоналом з одного додатка
  • Строк повернення коштів, витрачених на автоматизацію житлової чи комерційної нерухомості за рахунок впровадження енергозберігаючих технологій від 2-х років
  • Бездротові технології дозволяють впроваджувати систему без реконструкції об'єкта та проведення демонтажних/монтажних робіт
  • Асортимент продукції дозволяє вирішити 90% задач з автоматизації та вибрати пристрої під ваш дизайн