Бренди

MAXUS PLATFORM поєднує в собі декілька брендів, і кожен із них є безперечним лідером у своїй галузі.

Наша онлайн-платформа від компанії MAXUS – новий для України сервіс, що являє собою справжню живу екосистему для комунікації. Тут звичні для нас покупці та продавці зустрічаються, виступаючи в якості партнерів і співробітників, об’єднаних єдиною метою. Кожен з учасників цієї зустрічі в підсумку відкриває для себе нові горизонти й нові можливості.

Ваш асистент у бізнесі

Наша мета – підвищення прибутку вашого бізнесу. Досвід і знання – наші інструменти в створенні та втіленні світлових рішень, які ідеально відповідають кожному проекту. Індустрія світла швидко та постійно розвивається, змінюється, автоматизується й надає все більше нових можливостей для всіх сфер діяльності людини. Maxus assistance відповідає на перетворення галузі цифровими послугами, експертними знаннями та багатим досвідом. Це дозволяє нам створювати сучасні, комплексні світлові рішення для вашого бізнесу – корисні, ефективні та надійні.

ПОСЛУГИ MAXUS ASSISTANCE

Розумні рішення для дому та бізнесу

Інновації та діджіталізація є основою системи Maxus Smart. Саме вони дозволяють непомітно організувати безпеку та гармонію, які так необхідні в умовах сучасної швидкості життя.

КАТАЛОГ

Продукти від провідних світових виробників

Ми відібрали пропозиції від найкращих, перевірених постачальників Європи та Азії.

Для доступу до каталогу необхідна авторизація. Немає акаунта? Зареєструватись

НАШІ ПАРТНЕРИ