Підлогові світильники (Торшери)

Артикул: 2334053
Є у наявності

Витвір головного дизайнера Konstantin Grcic – футуристична система освітлення Noctambule, що поєднує новаторство, ефективність та естетику. Натхненний нічними совами, Noctambule від Konstantin Grcic вирізняється прозорим корпусом, який майже зливається з неосвітленою кімнатою, та дає про себе знати, коли світиться вночі.

Прозорий циліндр з видутого вручну скла оточено дискретними світлодіодами зверху й знизу, що робить основу лампи стильною та приголомшливою. Користувач може прикріпити додаткові компоненти до світильника, щоб експериментувати з різними стилями освітлення. Це допомагає створювати стовпці світла різної висоти, які спалахують у точках перетину між кожним модулем або блоком.

Noctambule можна встановити як підвісний світильник або торшер, в залежності від необхідності та вподобань. Його можливостями регулювання яскравості можна керувати з силового агрегату за допомогою стельової розетки чи за допомогою педальної панелі на кабелі живлення. Циліндричний корпус сучасної лампи доступний як з низькою, так і з високою висотою, при цьому користувачі можуть вибирати між головкою куполоподібної або конічної форми для більш прямого джерела світла.

Характеристики
Найменування Підлогові світильники (Торшери)
Артикул 2334053
Модель 2334053
Серія Noctambule
Номінальна напруга, В 220-240V
Матеріал корпусу металл, стекло
Гарантія, років 2