Підлогові світильники (Торшери)

Артикул: 2334053
Є у наявності

Витвір головного дизайнера Konstantin Grcic – футуристична система освітлення Noctambule, що поєднує новаторство, ефективність та естетику. Натхненний нічними совами, Noctambule від Konstantin Grcic вирізняється прозорим корпусом, який майже зливається з неосвітленою кімнатою, та дає про себе знати, коли світиться вночі.

Прозорий циліндр з видутого вручну скла оточено дискретними світлодіодами зверху й знизу, що робить основу лампи стильною та приголомшливою. Користувач може прикріпити додаткові компоненти до світильника, щоб експериментувати з різними стилями освітлення. Це допомагає створювати стовпці світла різної висоти, які спалахують у точках перетину між кожним модулем або блоком.

Noctambule можна встановити як підвісний світильник або торшер, в залежності від необхідності та вподобань. Його можливостями регулювання яскравості можна керувати з силового агрегату за допомогою стельової розетки чи за допомогою педальної панелі на кабелі живлення. Циліндричний корпус сучасної лампи доступний як з низькою, так і з високою висотою, при цьому користувачі можуть вибирати між головкою куполоподібної або конічної форми для більш прямого джерела світла.

Характеристики
Найменування Підлогові світильники (Торшери)
Артикул 2334053
Серія Noctambule
Номінальна напруга, В 220-240V
Матеріал корпусу металл, стекло
Гарантія, років 2