Підвісний світильник

Артикул: 233054
Є у наявності

Підвісний світильник Noctambule з регульованою яскравістю та високими циліндрами – ще один новаторський дизайн у лінійці ламп і освітлювальних приладів – одне з найкращих творінь дизайнера Konstantin Grcic.

Цей динамічний світильник адаптується до будь-якого внутрішнього простору, його можна сконфігурувати як підвісний світильник або торшер, використовуючи додаткові компоненти, що постачаються з продуктом. Натхненний нічними совами, Noctambule від Konstantin Grcic вирізняється прозорим корпусом, який майже зливається з неосвітленою кімнатою, та дає про себе знати, коли світиться вночі.

Підвісний світильник Noctambule доступний у безлічі унікальних і відмінних варіантів дизайну, має циліндричний корпус (на низькій або великій висоті), який можна комбінувати з куполоподібною або конічною голівкою, якщо вам потрібне більш пряме джерело освітлення. Його можливостями регулювання яскравості можна керувати з силового агрегату за допомогою стельової розетки чи за допомогою педальної панелі на кабелі живлення.

Характеристики
Найменування Підвісний світильник
Артикул 233054
Модель 233054
Серія Noctambule
Номінальна напруга, В 220-240V
Матеріал корпусу металл, стекло
Гарантія, років 2